ଶିଳ୍ପା କହିଲେ-ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୋ ସ୍ୱାମୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ବଡ ବୟାନ। ଶିଳ୍ପା କହିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି। ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କ’ଣ କରୁଥିଲେ ତାହା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି।’

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପର୍ଣ୍ଣଗ୍ରାଫି କେସ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଜୁଲାଇ ୨୩ରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା। ଏଥିରେ ଶିଳ୍ପା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ କ’ଣ କହିଥିଲେ କେଉଁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ତା’ର ସମୂର୍ଣ୍ଣ ବିରରଣୀ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ସେତେବେଳେ ନିଜ ବୟାନରେ ଶିଳ୍ପା କହିଥିଲେ, ‘ସେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କେବେ ପଚାରୁ ନଥିଲେ। ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏଥିସହ ହଟସଟ୍‌ ଆପ୍‌ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣାନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

୨୦୧୯ରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଆର୍ମସପ୍ରାଇମ ମିଡିଆରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଶିଳ୍ପା। ସେତେବେଳେ ସୌରଭ କୁଶୱାହ ତାଙ୍କର ପାର୍ଟନର ଥିଲେ। ଏହି କମ୍ପାନୀ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସଟ୍‌ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଏକ୍ସପୋଜ କରୁଥିଲେ। ଏ ସବୁ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହମତିରେ ହେଉଥିଲା।

ଏନେଇ ଶିଳ୍ପା ରାଜଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ। ସେତେବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭଲ ଚାଳିଛି ଏବଂ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି ବୋଲି ରାଜ କହିଥିଲେ। ଏହାପରେ ରାଜ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ କୁଶୱାହଙ୍କ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଶିଳ୍ପା ପୁଲିସକୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉମେଶ କାମାଥଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଭିଆନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଫେବୃଆରୀରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଶିଳ୍ପା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲେ। ରାଜ ଏହା ପରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ କାମାଥ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଟଙ୍କ ସହ ପୃଥକ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ବିକ୍ରି କରନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିସହ ସେ ଆପ୍ଲିକେସନ ବଲିଫାମ ବାବଦରେ କିଛି ଜାଣନ୍ତି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଶିଳ୍ପା ନିଜ ବୟାନରେ କହିଥିଲେ।

ଶିଳ୍ପା ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ଭିଆନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହଟସଟ୍ ଆପ୍ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରାଯାଉଥିଲା। ଏହା ପରେ ପ୍ରଦୀପ ବକ୍ସିଙ୍କ କମ୍ପାନୀ କେନ୍‌ରିନ୍‌କୁ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ମୋର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସେ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କେବେ ପଚାରୁନଥିଲି। ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣାଉନଥିଲେ। ମୋତେ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜଣା ନାହିଁ।’

ସୂଚନା ମୁତାବକ ୨୦୦୯ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଜୁଲାଇ ୧୯ ତାରିଖରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ରାଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ଏବେ ଜେଲ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପୁଲିସ ଆଜି ୧୫୦୦ ପୃଷ୍ଠା ବିଶିଷ୍ଟ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ ଦାଖଲ କରିଛି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।