‘ଛିଛୋରେ’ର କ୍ରେଡିଟ୍‌ ନମିଳିବା ଯୋଗୁଁ ଅପ୍‌ସେଟ୍‌ ଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ!

ମୁମ୍ୱାଇ: ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ନୂଆ ନୂଆ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏବେ ଜଣାଶୁଣା ଲେଖକ ଚେତନ ଭଗତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ଛିଛୋରେ’ର କ୍ରେଡିଟ୍‌ ନମିଳିବା ଯୋଗୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ଦୁଃଖୀ ହୋଇଥିଲେ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଚେତନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ଛିଛୋରେ’ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାର କ୍ରେଡିଟ୍‌ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇ ନଥିଲା। ଏପରିକି ମିଡିଆର ଏକ ରିପୋର୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ‘ବ୍ଲାଇଣ୍ଡ ଆଇଟମ୍‌’ ବୋଲି ଲେଖାଯାଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଅପ୍‌ସେଟ୍‌ ଥିଲେ।

ଚେତନ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଫିଲ୍ମ ‘କାଇ ପୋ ଚେ’ର ସକ୍ସେସ୍‌ ପାର୍ଟିରେ ମୋର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା। ସେଠାରେ ସେ ମୋତେ ଓଜନ କମାଇବା ପାଇଁ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ଟିପ୍ସ ଦେଇଥିଲେ। କିଛି ୱାର୍କଆଉଟ୍‌ ଫଲୋ କରିବା ପାଇଁ ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ।’

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲା ତଦନ୍ତ ଏବେ ସିବିଆଇ କରୁଛି। ଗତକାଲି ସିବିଆଇ ଟିମ୍‌ ସୁଶାନ୍ତ ଦୁଇ ମାସ ବିତାଇଥିବା ୱାଟରଷ୍ଟୋନ୍‌ ରିଜୋର୍ଟ ଦୁଇଘଣ୍ଟା କାଳ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏହି ରିଜୋର୍ଟରେ ଥିବା ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କିପରି ରହିଥିଲା, ଟିମ୍‌ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନୀ, ରୋଷେୟା ନିରଜ ଓ ସହାୟକ‌ ଦୀପେଶ ସାୱାନ୍ତଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ଜେରା କରିଛି। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିଆ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ଜେରା କରିବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ କହି ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ, ଦେଢ଼ ମାସ ପରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୁଲିସ୍

ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ପହଞ୍ଚିଲେ ଇଂଲିଶ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଖେଳାଳି

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ଭଳି ଆଇନ୍ ଆଣିବେ ଯୋଗୀ ସରକାର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ସଲମାନ, କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନୋଟିସ୍

କରାେନା ବଦଳାଇ ଦେଲା ଲୋକଙ୍କ କିଣିବା ରୁଚି

ପଡ଼ିଆରେ ବଜ୍ରପାତ, ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିଲା ପେଟିଏମ୍

ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍

ଟ୍ୱିଟର ଛାଡ଼ି ଦେବେ କଙ୍ଗନା, ଯଦି…

ଘରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍ ନେଇ କ’ଣ କହିଲେ ଦେବୀ ମିଶ୍ର

ଜୟାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ମୁକେଶ

ଚଷମା ପିନ୍ଧିଲେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା କମ୍: ରିପୋର୍ଟ