ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଅଛନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ଡେଟିଂକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ। ତେବେ ଦୁହେଁ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସାର୍ବଜନୀନ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱୀକାର କରିନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ଘର ବାହାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ‘କଫି ୱିଥ୍ କରଣ’ ଶୋ’ ପରେ ପରେ ହିଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଭିକିଙ୍କ ଡେଟିଂ ଗୁଜଜ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଶୋ’ରେ କରଣ ଜୋହର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଭିକିଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମଧ୍ୟ ସ୍କ୍ରିନରେ ଭଲ ଦେଖାଯିବେ। ଏହି କଥାରେ ‘ଉରି’ ଅଭିନେତା ବେହୋଶ ହେବାର ବାହାନା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭିକି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି। ଜୁମରେ ‘By Invite Only Season 2’ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନଙ୍କୁ ପଚରା ଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ କେଉଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ରିଲେସନଶିପକୁ ସତ ମାନନ୍ତି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କହିଛନ୍ତି, ଭିକି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକାଠି ଅଛନ୍ତି, ଏହା ସତ ମଧ୍ୟ।

It's confirmed! Katrina Kaif and Vicky Kaushal are in relationship

ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ଆଗାମୀ ସିରିଜ୍ ‘ରେ’ର ପ୍ରମୋସନ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜର ଟ୍ରେଲର୍ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଅଭିଷେକ ଚୌବେ, ଶ୍ରୀଜିତ୍ ମୁଖାର୍ଜୀ ଓ ବାସନା ବାଲାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜ୍ ଜୁନ୍ ୨୫ ତାରିଖରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଏହି ସିରିଜରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ, କେକେ ମେନନ୍, ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ କପୁର, ରାଧିକା ମେନନ୍, ବସୁ ପ୍ରସାଦ, ଅନିନ୍ଦିତା ବୋସ, ଗଜରାଜ ରାଓ ଓ ବିଦିତା ବାଗ ନଜର୍ ଆସିବେ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fifafooz (@fifafoozofficial)

ଅନ୍ୟପଟରେ ଭିକି କୌଶଲ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଶେଷଥର ପାଇଁ ଇଂରାଜୀ ମିଡିୟମର ଗୀତ ‘କୁଡି ନୁ ନଚନେ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ, ଫୋନ୍ ଭୂତ ଓ ଟାଇଗର୍-3 ସମେତ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ରହିଛି। ଭିକି ଶେଷଥର ଲାଗି ଭୂତ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସର୍ଦ୍ଦାର ଉଦ୍ଧମ ସିଂହ, ସାମ ବାହାଦୁର ଓ ‘ମିଷ୍ଟର୍ ଲେଲେ୍’ ଆଦି ଫିଲ୍ମ ଅଛି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।