‘କରଣ ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କହିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି’

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ନେପୋଟିଜମ୍ ବା ପ୍ରିୟାପ୍ରୀତି ତୋଷଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜାରି ରହିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରୁ ନଥିବା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ କରଣ ଜୋହର, ସଲମାନ ଖାନ, ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ସୋନମ କପୁର ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପରି ସେଲେବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ କିଛି ସେଲେବ୍ରିଟି ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଡିଆକ୍ଟିଭେଟ୍‌ କରିବା ସହ କିଛି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନ୍‌ଫଲୋ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ଏକ ସିକ୍ରେଟ୍‌ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାର ନାମ ‘karanafffairs’ ରହିଛି।
ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟଟି ଭେରିଫାଏଡ ହୋଇ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୌରୀ, ଝିଅ ସୁହାନା, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ଓ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଫଲୋ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି କରଣ ବଲିଉଡ ସେଲେବ୍ରିଟିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ଆକାଉଣ୍ଟ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ନିକଟରେ କରନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଚମକାଇ ଦେବା ଭଳି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ କରଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯେଉଁ ସ୍ୱର ଉଠିଛି, ତାକୁ ନେଇ ସେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କର ୩ ବର୍ଷର ପୁଅଝିଅଙ୍କୁ ବି ଧମକ ମିଳୁଛି। ଯେବେ ବି ସେ କରଣଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରୁଛନ୍ତି ସେ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି ଓ କହୁଛନ୍ତି ସେ ଏପରି କ’ଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଉଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ସାଙ୍ଗଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ କରଣ ଏବେ ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି କହିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନେପୋଟିଜମ୍‌କୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ ହେବା କରଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ନେପୋଟିଜମ୍‌କୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ୍‌ ୨୦୨୧ ଯାଏ ସ୍ଥଗିତ

ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ସ୍ଥିତି ବେହାଲ: ଭୂସ୍ଖଳନ ଯୋଗୁ ଗଲାଣି ୧୫ ଜୀବନ

ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବ

ୟୁପିଏସ୍‌ସିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଯୋଶୀ

ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଆପ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ: ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଚିଙ୍ଗାରି, କମାଲ କରୁଛି ଦେଶୀ ଟିକଟକ

ଏହି ସାତଟି କାରଣ ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ ଡାର୍କ ସର୍କଲ୍‌

ଦୁଇ ଥର ନେଗେଟିଭ ପରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଥିବା ପୁଲିସ ଇନସପେକ୍ଟରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ପଡ଼ିଆରେ ଜୋତା ବୋହିଲେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସର୍ଫରାଜ

ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସର ମୁଖା ଖୋଲିଦେଲା ରିୟାଙ୍କ କଲ୍ ରେକର୍ଡସ୍

ଭାରତ ଓ ଆଉ କିଛି ଦେଶ ପାଇଁ ୧୦୦ ମିଲିୟନ କରୋନା ଟିକା ତିଆରି କରିବ ସେରମ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ

ବେରୁଟ ବିସ୍ଫୋରଣ: ଚେନ୍ନାଇ ପ୍ରତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ବିପଦ

ସିଂହ ସହ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି ଛୋଟ ପଶୁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ