୩୦୦୦ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଇବେ ‘କେଜିଏଫ୍‌’ ଷ୍ଟାର ୟଶ୍

ମୁମ୍ବାଇ: କେଜିଏଫ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୟଶ୍। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌କୁ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ପାଗଳ। ୟଶ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଟି ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି। କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କ ନୁହଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ବଶେ୍ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ୟଶ୍। ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି ସହାୟତାର ହାତ।

କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ୟଶ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇପଡିଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଦୈନିକ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶ କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି।

ୟଶ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘କୋଭିଡ -୧୯ ଏପରି ଏକ ଅଦୃଶ୍ୟ ଶତ୍ରୁ ଯାହା ଦେଶର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବିକା ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛି। ମୋର କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ କୋଭିଡ ସମୟରେ କଠିନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି । ଏହି ସମୟରେ, ମୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଯେ ଆମ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ୨୧ ଟି ବିଭାଗର ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମୁଁ ମୋର ରୋଜଗାରରୁ ପାଞ୍ଚ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଁଏ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପଠାଇବି। ମୁଁ ଜାଣେ ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ଆପଣମାନେ ଯେଉଁ କ୍ଷତି ସହିଛନ୍ତି, ତାହା ପୂରଣ କରିବାରେ ଏହା ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଆଶାର କିରଣ।’

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘କେଜିଏଫ୍ ଚ୍ୟାପ୍ଟର ୨’ରେ ୟଶ ନଜର ଆସିବେ। ଏଥିରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୬ରେ ଫିଲ୍ମଟି ସିନେମା ହଲରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲ କହିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।