ଅର୍ଜୁନ-ମଲାଇକାଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌! ଆଇସୋଲେସନ୍‌ରେ ବଲିଉଡର ମୁନ୍ନି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋନା। ଦୁହେଁ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ବି-ଟାଉପରେ ମୋଷ୍ଟ ଫେଭରେଟ୍‌ କପଲ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏମାନେ ଜଣେ। ପ୍ରାୟତଃ ଦୁହିଁଙ୍କ ସବୁ ଜାଗାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ସେ ପାର୍ଟି ହେଉ ଅବା କୌଣସି ଫଙ୍କସନ୍‌। ଦୁହେଁ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସନ୍ତି। ତେବେ ଗତ କିଛି ଧରି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍‌ ନାହିଁ।  ଏବେ କୁଆଡେ ଏହି ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଅର୍ଜୁନ ଓ ମଲାଇକାଙ୍କ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିବା ନେଇ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ବଲିଉଡ ଲାଇଫର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, “ଗତ ୬ଦିନ ଧରି ମଲାଇକା ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସି ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଇସୋଲେସନ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି। ଗୋଟେ ଘରେ ନିଜକୁ ଲକ୍‌ କରିଦେଇଛନ୍ତି ମଲାଇକା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ମଲାଇକା ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଏବଂ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ମଧ୍ୟ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି।

Malaika Arora & Arjun Kapoor To Call It Quits? Here's What We Know

ପ୍ରାୟ ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରିୟା କପୁରଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଡିନର ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ମଲାଇକା ମଧ୍ୟ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ଏହିପରି ପରିବାରର ଡିନର ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ତାହା ହୋଇ ନାହିଁ। ଅର୍ଜୁନ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇନାହାନ୍ତି।

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ସର୍ବଦା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଘର ଆଖପାଖରେ ଥାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ କେବଳ ନିଜ ଲେଡି ଲଭ୍‌କୁ ଭେଟି ଘରକୁ ଫେରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ତାହା ହୋଇନଥିଲା। ରିୟା କପୁରଙ୍କ ଘରୁ ଅର୍ଜୁନ ସିଧା ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ। ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ମଲାଇକା ପ୍ରାୟତଃ କଫି ଏବଂ ଡିନର୍‌ ଡେଟ୍‌ରେ ଯାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ହେଲେ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଉ ନାହିଁ। ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଏବେ ଡେଟିଂ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଛନ୍ତି। ଏସବୁ ଜିନିଷ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଠିକ୍‌ ନାହିଁ।

Birthday Special: Here Is A Low Down Of Arjun Kapoor And Malaika Arora's  Relationship

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ଅନେକ ପ୍ରଜେକ୍ଟସ୍‌ ରହିଛି। ଶେଷଥର ପାଇଁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ‘ଭୂତ ପୁଲିସ’ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌, ୟାମୀ ଗୌତମ ଓ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ଲିଡ୍‌ ରୋଲରେ ଥିଲେ। ଆଗକୁ ତାଙ୍କର ‘ଏକ ଭିଲେନ୍‌ ରିଟର୍ଣ୍ଣ’ ଫିଲ୍ମ ଆସିବା ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି। ସେହିପରି ମଲାଇକା ଅରୋରା ମଧ୍ୟ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସରରେ ଜଜ୍‌ ଭାବେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।