ରିଆଙ୍କ ଭାଇକୁ ନେଇଗଲା ଏନ୍‌ସିବି

ମୁମ୍ୱାଇ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏନ୍‌ସିବି(ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ) ରିଆ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଭାଇ ସୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି। ରିଆଙ୍କ ଘରେ ୩ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ରେଡ୍‌ କରିବା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌, ଲାପଟପ୍‌, ଡାଏରୀ, ହାର୍ଡ ଡିକ୍ସ ସହିତ ରିଆ ଓ ସୌଭିକଙ୍କ କାର୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି। ଏନ୍‌ସିବି ରିଆଙ୍କ ଘରୁ ଫୋନ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟସବୁ ଇଲୋକ୍ଟ୍ରୋନିକ ଉପକରଣକୁ ଜବତ କରିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ରିଆଙ୍କର ପୁରୁଣା ମୋବାଇଲ, ସୌଭିକଙ୍କ ଲାପଟପ୍‌ ଓ କିଛି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟସ୍‌ ରହିଛି।

ତେବେ ରେଡ୍‌ ପରେ ସୌଭିକ ଏନସିବି ସହିତ ଯିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ୯ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏନସିବିର ରିମାଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କ ଘରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ରେଡ୍‌ କରିବା ପରେ ଏନ୍‌ସିବି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ନେଇଛି। ସୌଭିକ ଓ ସାମୁଏଲଙ୍କୁ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ଭାବରେ ଜେରା କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି। ଦୁହିଁଙ୍କ ଉପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଏବଂ ଏହାକୁ କିଣି ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ନେବାର ଅଭିଯୋଗ ଦାୟର ହୋଇଛି।

ଏହି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ କେସ୍‌ରେ ସାମୁଏଲ ଓ ସୌଭିକ କେବଳ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିଲେ ନା ଏହାକୁ କିଣି ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ, ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ କହି ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ, ଦେଢ଼ ମାସ ପରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୁଲିସ୍

ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ପହଞ୍ଚିଲେ ଇଂଲିଶ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଖେଳାଳି

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ଭଳି ଆଇନ୍ ଆଣିବେ ଯୋଗୀ ସରକାର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ସଲମାନ, କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନୋଟିସ୍

କରାେନା ବଦଳାଇ ଦେଲା ଲୋକଙ୍କ କିଣିବା ରୁଚି

ପଡ଼ିଆରେ ବଜ୍ରପାତ, ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରରୁ ହଟିଲା ପେଟିଏମ୍

ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍

ଟ୍ୱିଟର ଛାଡ଼ି ଦେବେ କଙ୍ଗନା, ଯଦି…

ଘରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍ ନେଇ କ’ଣ କହିଲେ ଦେବୀ ମିଶ୍ର

ଜୟାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ମୁକେଶ

ଚଷମା ପିନ୍ଧିଲେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା କମ୍: ରିପୋର୍ଟ