ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲେ ନୋରା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଡର ମୋଷ୍ଟ ବିୟୁଟିଫୁଲ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ କୁଇନ୍‌ ନୋରା ଫତେହି। ତାଙ୍କ ଖତରନାକ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍‌ସ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ମତୁଆଲା ହୋଇଯା’ନ୍ତି। ଯେକୌଣସି ବି ବିଟ୍‌ରେ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣି ନିଅନ୍ତି। ନୋରା ବଲିଉଡ ସମେତ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ। ପ୍ରତିଦିନ ସେ ନିଜର କିଛି ନା କିଛି ଫଟୋ ହେଉ ଅବା ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏଭଳି ହିଁ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତ। ତାଙ୍କର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଏବେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛି।

ନୋରାଙ୍କ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓର ନାଁ ରହିଛି, `ବସ୍‌ ଇଟ୍‌ ଡାଉନ୍‌’।  ଏହି ଭିଡିଓରେ ନୋରା ବେଶ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ `ବସ୍‌ ଇଟ୍‌ ଡାଉନ୍‌’ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏଭିଳ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୧ ମିଲିଅନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି।

ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ ହୋଇସାରିଛି। ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ସେ ଏହା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ନୋରାଙ୍କ ପପୁଲାରିଟି ପୁରା ବିଶ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅନେକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଆଲିଟି ଶୋ’, ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ, ଆଇଟମ୍‌ ସଙ୍ଗ ଓ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନୋରା କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Fatehi (@norafatehi)

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।