ପୁଣି ଅଜା ହେଲେ ରଜନୀକାନ୍ତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ପୁଣି ଥରେ ଅଜା ହେଲେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ତଥା ଥଲାଇଭି ରଜନୀକାନ୍ତ। ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲେ କୁନି ଅତିଥି। ରବିବାର ସାନ ଝିଅ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ରଜନୀକାନ୍ତ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ନବଜାତ ଶିଶୁର ଫଟୋକୁ ଶେଆର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Trending news: Rajinikanth becomes maternal grandfather once again,  Thalaiva's younger daughter Soundarya welcomes second child - Hindustan  News Hub

 

 

ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ରଜନୀକାନ୍ତ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାଁ ବୀର ରଜନୀକାନ୍ତ ବନଙ୍ଗମୁଡି ରଖିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶେଆର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ପୁଅର ଚେହେରା ଦେଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି ସେ। କେବଳ ପିଲାର ଆଙ୍ଗୁଠିଗୁଡିକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋରେ ପୂରା ପରିବାର ସହି ସେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଶେଷ ଫଟୋରେ ସେ ତାଙ୍କର ବଡ ପୁଅ ବେଦ୍‌ଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଲୋକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

इन तस्वीरों में वो बेबी बंप में भी नजर आ रही हैं. सौंदर्या ने ट्वीट करते हुए लिखा कि, 'भगवान की असीम कृपा और हमारे माता-पिता के आशीर्वाद से विशगन, वेद और मैं वेद के छोटे भाई वीर रजनीकांत वनंगमुडी का आज 11/09/22 को स्वागत करते हुए बेहद रोमांचित हैं.'

ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ବିସ୍‌ଗନ ବିନଙ୍ଗମୁଣ୍ଡି ୨୦୧୯ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହରୁ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୦ରେ  ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟା ରଜନୀକାନ୍ତ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ଅଶ୍ୱିନ ରାମକୁମାରଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ୭ ବର୍ଷ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି। ତାଙ୍କ ନାଁ ବେଦ।

सौंदर्या ने अपने न्यू बॉर्न बेबी का हाथ पकड़े हुए एक तस्वीर शेयर की है. इस तस्वीर में मां-बेटे के हाथ नजर आ रहे हैं. सौंदर्या ने अपने न्यू बॉर्न बेबी का नाम वीर रजनीकांत वनंगमुडी रखा है. सौंदर्या ने प्रेग्नेंट होने से लेकर अब तक अपनी कई सारी ब्लैक एंड व्हाइट तस्वीरें शेयर की हैं.

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।