ସାଇକଲରେ ବ୍ରେଡ ଓ ଅଣ୍ଡା ବିକ୍ରି କଲେ ସୋନୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ସାଇକଲ ଉପରେ ରିଆଲ୍ ହିରୋ ସୋନୁ ସୁଦ। ହାତରେ ସାଇକଲ ଓ ତା’ ଉପରେ ରହିଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବ୍ରେଡ୍ ଆଉ ଅଣ୍ଡା। ସାଇକଲ ଚଳାଇ ବୁଲି ବୁଲି ବ୍ରେଡ୍ ଅଣ୍ଡା ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ୍। କଥାଟା ଶୁଣି ଅଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସତ।

ନିକଟରେ ଢ଼ାବା ଏବଂ ସରବତ୍ ପରେ ଏବେ ନିଜର ଏକ ସୁପର ମାର୍କେଟ୍ ଖୋଲିଛନ୍ତି ସୋନୁ। ଭିଡିଓ ଜରିଆରେ ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଏହାର ଝଲକ୍ ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସୋନୁ ବ୍ରେଡ୍ ଆଉ ଅଣ୍ଡା ସାଇକଲରେ ଲଦି ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ସୋନୁ ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେଆର କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ନିଜର ନୂଆ ସୁପର ମାର୍କେଟ୍ ଖୋଲି ସାରିଛି।’

ଏହି ସୁପରମାର୍କେଟର ନାଁ ‘ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କ ସୁପରମାର୍କେଟ୍‌’ ରଖାଯାଇଛି। ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି, କିଏ କହୁଛି ମଲ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି, ଆମ ପାଖରେ ସବୁଠାରୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଓ ଦାମୀ ସୁପରମାର୍କେଟ ଅଛି। ଅଣ୍ଡା ସାଙ୍ଗକୁ ଏଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବ୍ରେଡ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି। ୧୦ଟି ଅଣ୍ଡା ନେଲେ ଗୋଟିଏ ବ୍ରେଡ୍ ଫ୍ରି। ଏଥିସହ ଫ୍ରି ଡିଲିଭରୀ ମଧ୍ୟ। ତେଣୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକ ରହିଛି ଖୁବ୍ ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି। ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ନୂଆ ଅନ୍ଦାଜ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି।

କରୋନା କାଳରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ପହଞ୍ଚାଇଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଦେବଦୂତ ସାଜି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ରାଜସ୍ଥାନର ଜାଲୋରର ଜଣେ ୧୦ ଦିନର ଶିଶୁ କନ୍ୟା ପାଇଁ ଦୂତ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଥିଲେ, ଯାହାର ହୃଦୟରେ ଏକ ଛିଦ୍ର ଥିଲା। ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଝିଅକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆଣି ଅପରେସନ କରାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonu Sood (@sonu_sood)

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।