ଲୁଚାଇଲେ ରିୟା, ଧରିଲା ଇଡି!

ମୁମ୍ୱାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ୮ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ରିୟା ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ମୋବାଇଲ୍‌ ନମ୍ୱର ବିଷୟରେ ଇଡିଙ୍କୁ ତଥ୍ୟ ଲୁଚାଇଥିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଆଜି ପୁଣିଥରେ ଇଡି ରିୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ।

ଯାହା ସୂଚନା ମିଳିଛି, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଇଡି ତାଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ଓ ଲ୍ୟାପ୍‌ଟପ୍ ଆଦି ଜମା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ନମ୍ୱର ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା କଥା ଇଡିଙ୍କୁ ଲୁଚାଇଥିଲେ। ଇଡି ତାଙ୍କୁ ସେହି ନମ୍ବରର କଲ୍‌ ଡିଟେଲ୍‌ସ ଦେଖାଇବା ପରେ ସେ ମାନି ଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ଇଡି ରିୟାଙ୍କର ହିଡେନ୍ ଡାଟା ଡାଉନ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ରିୟା ଶୁକ୍ରବାର ଇଡିର ଅଧିକାରୀମାନେ ପଚାରିଥିବା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଠିକ୍ ଭାବରେ ଦେଇପାରିନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏମିତିକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାକୁ ନେଇ ପଚରା ଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକରେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଓ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରି ନଥିଲେ। ଏହା ବାବଦରେ ରିୟା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟଙ୍କ ଉତ୍ତର ଅଲଗା ରହିଛି।

ଇଡି ରିୟାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପା ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଠାନିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମନ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶୌବିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଇଡି ଶନିବାର ଡକାଇଥିଲା ଓ ୧୮ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ରବିବାର ସକାଳ ସାଢ଼େ ୬ଟାରେ ଛାଡ଼ିଥିଲା।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଜାତିସଂଘରେ ମିଛ କହିଲେ ଚୀନ୍ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜିନ୍ ପିଙ୍ଗ୍!

ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଧାରା ୩୭୦ ଲାଗୁ କରାଯାଉ: ଫାରୁକ୍

ଡ୍ରଗ୍ସ ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଦିଆ ମୀର୍ଜା

କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ ଟାର୍ଗେଟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ୧୫ ଥର ନମୁନା ଦେଲେ ଡାକ୍ତର

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଦିଆ ମୀର୍ଜା, ବଲିଉଡକୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି କହିଥିଲେ

ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ ଏନସିବି, ଆଠ ଗିରଫ୍

ଶରଦ ପାଓ୍ୱାରଙ୍କୁ ଆୟକର ବିଭାଗର ନୋଟିସ୍

ବିରୋଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସରକାର: ପାଓ୍ୱାର

ପଦାରେ ପଡ଼ିଲା ସନ ରାଇଜର୍ସର ମିଡିଲ ଅର୍ଡର ଦୁର୍ବଳତା

ଧାରଣା ଶେଷ କଲେ ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଆଠ ନିଲମ୍ବିତ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ

ସାତ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବୈଠକ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍, ଦୀପିକାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ସମନ କଲା ଏନସିବି