ଜନ୍ମଦିନରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କୁ ପୁଅଝିଅ ଦେଲେ ଉପହାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ତେଲୁଗୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କର ଆଜି ହେଉଛି ୪୫ତମ ଜନ୍ମଦିନ। ଜନ୍ମଦିନରେ ମହେଶଙ୍କୁ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ପରିବାର, ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତ୍ତା ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି। ଝିଅ ସିତାରା ବାପାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଏକ ଭିଡିଓ ଶେଆର୍‌ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓଟିକୁ ମହେଶଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଝିଅ ସିତାରା କହିଛନ୍ତି, ‘ବର୍ଷକରେ ଆଜିର ଦିନ ହେଉଛି ମୋ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ। ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ନାନା। ତୁମେ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବାପା। ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ। ’

କେବଳ ଝିଅ ନୁହେଁ, ମହେଶଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବାପାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ନାନା। ସବୁବେଳେ ମୋ ପ୍ରିୟ ଗେମ୍‌ ପାର୍ଟନର ରହିଆସୁଥିବାରୁ ତୁମକୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ। ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ।

ସେହିପରି ମହେଶଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନମ୍ରତା ଶିରୋଦକର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନକୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି। ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଫଟୋ ଶେଆର୍‌ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରକୃତ ଭଲପାଇବା କ’ଣ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ରହି ଜାଣିଛି। ଜନ୍ମଦିନର ବହୁତ ବହୁତ ଶୁଭେଚ୍ଛା ମହେଶ। ,ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ। ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ପାଉଥିବି।’

ନମ୍ରତାଙ୍କ ଉଭଣୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶିରୋଦକର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ମହେଶ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ ମୋ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଆଶୀର୍ବାଦ। ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ମୋ ଜନ୍ମଦିନକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ଚେଷ୍ଟାକୁ ମୁଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି। କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରଥମ। ଏଥିପାଇଁ ମୋର ସମସ୍ତ ପ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି, ମୋ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଏକାଠି ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ନିରାପଦରେ ରୁହନ୍ତୁ।

View this post on Instagram

A kind request to all my fans🙏🏻

A post shared by Mahesh Babu (@urstrulymahesh) on

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସାଉଥ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌ ମହେଶ ବାବୁ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନମ୍ରତା ଶିରୋଦକର ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କର ଗୌତମ ଓ ସିତାରା ନାମରେ ଦୁଇଟି ପୁଅଝିଅ ରହିଛନ୍ତି। ମହେଶଙ୍କୁ ଶେଷଥର ପାଇଁ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ସାରିଲେରୁ ନିକିଭାରୁ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଆଗକୁ ମହେଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାରୁ ଭାରି ପଟା’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କୋର୍ଟ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ପୋଡ଼ି ମାମଲାରେ ଆଉ ଚାରି ଗିରଫ୍

ଠାକରେଙ୍କ ନକଲ କରି ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଛାଡୁଥିଲା ଯୁବକ, ଉଠାଇନେଲା ମୁମ୍ୱାଇ ପୁଲିସ

୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ଯାଏ ଲକଡାଉନ୍ ବୃଦ୍ଧି କଲା ଏହି ରାଜ୍ୟ

ପରଲୋକରେ ବାଚସ୍ପତି ଓମ୍ ବିର୍ଲାଙ୍କ ବାପା

ଏଫଟିଆଇଆଇର ସଭାପତି ନେଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଶେଖର କପୁର

ରିୟାଙ୍କୁ ଆଜି ବି ମିଳିଲାନି ଜାମିନ

ଚାଇନାର ନୂଆ ଚାଲକୁ ଜୋରଦାର ବିରୋଧ କଲା ଭାରତ, କହିଲା ୧୯୫୯ କଥା ମାନିବୁନି

ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ବେଶରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବାରୁ ନୁସରତଙ୍କୁ ଧମକ

ଗିଲଗିଟ-ବାଲଟିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ କରିବ ପାକିସ୍ତାନ, ଭାରତର ବିରୋଧ

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଜିଭ କାଟିବା ମାମଲା: ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ପୀଡ଼ିତା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଶେୟାର କଲେ ଫ୍ୟାନ୍, ଅଙ୍କିତା କହିଲେ ଡିଲିଟ୍ କର