କାନ୍‌ରେ ହିନାଙ୍କ ଜଲୱା, ଦେଖନ୍ତୁ କିଛି ଫଟୋ

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍‌ କୋଉ ଡିଭାଠୁ କମ୍‌ ନୁହେଁ ବୋଲି ନିଜେ ପ୍ରମାଣ କରିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ବୁଧବାର କାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟଭାଲ୍‌ ୨୦୧୯ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ‘କସୌଟି’ ସିରିଏଲର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ୍‌ରେ ଚାଲି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଗ୍ରେ  ଓ ସିମେଣ୍ଟ୍‌ ରଙ୍ଗର ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସେ ଖୁବ୍‌ କନ୍‌ଫିଡେଣ୍ଟ୍‌ ସହ ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ୍‌ରେ ଚାଲି ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ସ୍ମାଇଲ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ହିନାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ […]

hina

hina

Sangita Sahoo
  • Published: Thursday, 16 May 2019
  • Updated: 16 May 2019, 02:48 PM IST

Sports

Latest News

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍‌ କୋଉ ଡିଭାଠୁ କମ୍‌ ନୁହେଁ ବୋଲି ନିଜେ ପ୍ରମାଣ କରିସାରିଛନ୍ତି। ସେ ବୁଧବାର କାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟଭାଲ୍‌ ୨୦୧୯ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ‘କସୌଟି’ ସିରିଏଲର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ୍‌ରେ ଚାଲି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଗ୍ରେ  ଓ ସିମେଣ୍ଟ୍‌ ରଙ୍ଗର ଗାଉନ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସେ ଖୁବ୍‌ କନ୍‌ଫିଡେଣ୍ଟ୍‌ ସହ ରେଡ୍‌ କାର୍ପେଟ୍‌ରେ ଚାଲି ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କୁ ସ୍ମାଇଲ୍‌ ଦେଇଥିଲେ।

ହିନାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ସଫଳତା ହେଉଛି ସେଠାରେ ହିନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନିଂ କରାଯିବ। ଯାହାକି କାର୍ଗିଲ୍‌ ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ।

ହିନା ନିଜ ଫଟୋ ସବୁ ଟ୍ୱିଟର ପେଜ୍‌ରେ ଶେଆର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ୟୁଜରମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତି ପକାଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ସେ ପୂରା ଡିଭା ଭଲି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘‘Unstoppable Personality. @eyehinakhan”।

ଦେଖନ୍ତୁ ହିନାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Also Read