ଦୀପିକା, ରକୁଲ୍, ସାରା, ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଏନସିବିର ସମନ

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଳିଥିବା ବେଳେ ବଲିଉଡର ନାମୀଦାମୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ମାୟାନଗରୀର ମାୟା ଜାଲ ଭିତରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଗୁମରର ପର୍ଦାଫାଶ କରିବାକୁ ଖୋଳତାଡ଼ ଚଳାଇଛି ଏନସିବି ବା ନାରକୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ। ଏହି କ୍ରମରେ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଏନସିବି ସମନ କରିଛି। ଆସନ୍ତା ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏମାନେ ଏନସିବି ନିକଟରେ ହାଜର ହେବେ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ବଲିଉଡର ବଡ଼ ଚେହେରା। ଏମାନେ ହେଲେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ସାରା ଅଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ। ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଶୁକ୍ରବାର କେବଳ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ହାଜର ହେବାକୁ ସମନ ହୋଇଛି। ତେବେ ଦୀପିକାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଗତରାଲି ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା କରିସାରିଛି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିସାରିଛି। ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟରୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ଏନସିବି ଡ୍ରଗ୍ସ ଚେର ଖୋଜୁଛି, ଯାହା ପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି।

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା କରିସ୍ମାଙ୍କ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପରୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ତଥ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍ ଚାଟରେ ‘ଡି’ ଏବଂ ‘କେ’ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଡ୍ରଗ୍ସ ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ନେଇ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିବା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ସେହିପରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବା ସମୟରେ ସାରା, ରକୁଲ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏ ସମସ୍ତ ବି-ଟାଉନ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜେରା କରିବ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସାରା ଦେଶ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଏକଜୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା। ପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରୁ ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ମାମଲାର ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କଲା। ସେପଟେ ଟଙ୍କା ହେରଫେର୍ ହୋଇଥିବା ଦିଗରେ ଇଡି ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ଚେର ଲମ୍ବି ଲମ୍ବି ଚାଲିଛି। ବହୁ ତାରକା ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ରହିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ। ଏଣୁ ଏ ସବୁ ଜାଲରେ ଫସିବା ପରେ ବି-ଟାଉନର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଫଙ୍ଗଲ୍‌ ଇନ୍‌ଫେକ୍‌ସନ୍‌ ପାଇଁ ଭଲ ଲେମ୍ୱୁ ମଞ୍ଜି

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ମା’ କହିଲେ ଏମିତି…

ଦେଶର ତୃତୀୟ ପ୍ରଦୂଷିତ ସହର ଲକ୍ଷ୍ନୌ

ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରରେ ବଦଳିଲା ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜ୍ ଆଇନ୍, କେନ୍ଦ୍ର କହିଲା ଏବେ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ କ୍ଷମତା

ପାଲଘରରେ ସାଧୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ସିଆଇଡି

ପୂଜା ବଜାରରେ ଗାଡ଼ି କିଣିବାକୁ ଅଫର ମାଳମାଳ, କ’ଣ ଭାବୁଛନ୍ତି?

ଟିଆରପି ସ୍କାମ୍ ମାମଲା, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ କେଁ ପୂରାଇଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର

ଲୋଭନୀୟ ଅଫର୍! ବିସ୍କୁଟର ଟେଷ୍ଟ କହି ବର୍ଷକୁ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତୁ

ରାଗ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲେନି ନୀତୀଶ, ସଭାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ନନସେନ୍ସ କହିଲେ

ଦୁର୍ଗା ମଣ୍ଡପରେ ଲକଡାଉନ ଯନ୍ତ୍ରଣାର ଦୃଶ୍ୟ ସହ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କ୍ୟାନସର୍ ଲଢ଼େଇ ଜିତିଲେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ

ବିହାର ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ‘ବଦଲାବ ପତ୍ର’ ଓ ଏଲଜେପିର ‘ବିହାର ଫାଷ୍ଟ, ବିହାରୀ ଫାଷ୍ଟ’