ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେବଯାନୀଙ୍କ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବଯାନୀ ଦେଗୁରିଆ। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ଏକ ଅଫିସିଆଲ୍‌ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ନିଜ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଏବଂ ଇନ୍‌ଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଅପଲେଡ୍‌ କରି ସେ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଦେବଯାନୀ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ମନୋରଞ୍ଜନ, ଖାଦ୍ୟ, ରୋଷେଇ, ବିୟୁଟି ଟିପ୍ସ, ଶୁଟିଂ ପଛର ସିନ୍‌, ଜୀବନଶୈଳୀ, ଯାତ୍ରା ଓ ଯୋଗ ସମ୍ପର୍କିତ ଭିଡିଓ ଅପ୍‌ଲୋଡ୍‌ କରି ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ କାମକୁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି ସେମିତି ତାଙ୍କୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଇବା ଦେବେ ବୋଲି ଦେବଯାନୀ ଆଶା ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌କୁ ଲାଇକ୍,‌ ଶେଆର ଏବଂ ସବ୍‌ସ୍କ୍ରାଇବ୍‌ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

Hello , 🙏🏻 Namastey , Hi To All 🙋‍♀️. This is Debjani Deghuria.. Welcome to my official YouTube channel😉 .. Dear Users I need your appreciation and need your support ..🍿.., Channel – Link in bio ☝️👆🏻 AMAZING PROMO SHOT BY- “THE M FACTOR “ Thank you There Is A Story Behind Every Person .. The Journey of Mine has had its ups and downs … And Your support is blessings for me … My Life I have been surrounded by a camera 🎥.. 📷 😉.. so 👇🏻 Plz Subscribe To My own official YouTube channel.. Just Go To YouTube And Search “Debjani Deghuria “🤗 #debjanideghuria #youtube #youtubechannel #debjanideghuriayoutubechannel #debjanideghuriachannel #debjani #instadaily #instalike #instagram #instafashion #instaart #instacool

A post shared by DEBJANI DEGHURIA️️ (@debjani_deghuria) on

ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ ମଧ୍ୟ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଜୁଲାଇ ୨୩ତାରିଖ ଦିନ ଏଲିନା ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଏହି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ୍‌ ମିଶ୍ରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ଅଫିସିଆଲ୍‌ ୟୁଚ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ଅଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମନୋରଞ୍ଜନ, ସ୍କିନ୍‌ କେୟାର୍‌, ଫ୍ୟାସନ୍‌ ସମ୍ପର୍କିତ ଭିଡିଓ କରି ଶେଆର କରନ୍ତି।

 

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବେନି ବଟଲର୍

ବିଗତ ଚାରି ବର୍ଷରେ କେତେ ଜଣଙ୍କୁ ଭାରତର ନାଗରିକତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି?

ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ନୌସେନାର ହେଲିକପ୍ଟର ବିଭାଗରେ ଦୁଇ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ସାମିଲ୍

ତବଲିଗି ଜମାତ ପାଇଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପିଛି: ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ

ଆଜି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ସହ ରାଇଜର୍ସ ଟକ୍କର

ମୁମ୍ୱାଇ ଏନସିବି ବିଲ୍ଡିଂରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍: ଏନସିବି ରାଡାରରେ ଆଉ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲାଲୁ ଜେଲରେ ଥାଇ ପ୍ରତିଦିନ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି: ଆରଜେଡି ନେତା

ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ତାଜମହଲ

ସୁପର୍‌ ଓଭରରେ ବାଜି ମାରିନେଲା ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ

ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ; ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଆସିବେ ପିଲା