ରିଅଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ରାମଙ୍କୁ କିପରି ଭେଟିଲେ ଦୀପିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ରାମାୟଣ’ରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଦୀପିକା ଚିଖାଲିଆଙ୍କୁ କିଏ ନଜାଣେ? ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଦୀପିକା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ତିଆରି କରିଥିଲେ। ରବିବାର ଏକ ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ଦୀପିକା ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ୍‌ର ସିକ୍ରେଟ୍‌ ଶେଆର୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ନିଜ ରିଅଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ହିରୋ ସ୍ୱାମୀ ହେମନ୍ତ ଟୋପିୱାଲାଙ୍କୁ କିପରି ଭେଟିଲେ, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଶେଆର୍ କରିଛନ୍ତି।

ଦୀପିକା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏକ କସମେଟିକ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ କାଜୋଲ୍‌ର ବିଜ୍ଞାପନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ହେମନ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଏହି ବିଜ୍ଞାପନଟି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ହିଁ ଥିଲା।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ସମୟର ଏକ ଫଟୋ ଶେଆର୍ କରି ଦୀପିକା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଲେ ଭାବୁଛି, ଆପଣମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କିପରି ଭେଟିଲି ?’

ଅନ୍ୟ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଦୀପିକା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି, ସୀତା କିପରି ରାମଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ତେଣୁ ମୁଁ ଭାବିଲି, ମୋ ରିଅଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ରାମଙ୍କୁ କିପରି ଭେଟିଲି, ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଶେଆର୍‌ କରିବି। ୧୯୬୧ ମସିହାରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରିବାର ‘ସିଙ୍ଗାର’ ନାମରେ ଏକ ଭାରତୀୟ କସମେଟିକ୍‌ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ଥିଲେ। ମୋ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁନ୍‌ ମେରୀ ଲୈଲା’ର ଶୁଟିଂର ଏକ ସିନ୍‌ରେ ‘ସିଙ୍ଗାର’ କାଜୋଲ୍‌ର ବିଜ୍ଞାପନ ରହିଥିଲା। ଏହି ବିଜ୍ଞାପନଟି ଶୁଟ୍‌ କରୁଥିବା ସମୟରେ ହେମନ୍ତ ସେଟ୍‌କୁ ଆସି ଶୁଟିଂ ଦେଖିଥିଲେ। ତାହା ହିଁ ଆମର ପ୍ରଥମ ଦେଖାଥିଲା। ଏହାପରେ ଆମେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲୁ।’

ନିକଟରେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦୀପିକା କହିଥିଲେ, ମାତା ସୀତା ଭାବରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ହାଏ ହାଲୋ କହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ନମସ୍କାର କରୁଥିଲେ।

ଶେଷଥର ପାଇଁ ଦୀପିକା ଚିଖାଲିଆଙ୍କୁ ଆୟୁଷ୍ମାନ୍‌ ଖୁରାନାଙ୍କ ପିଲ୍ମ ‘ବାଲା’ରେ ଯାମି ଗୌତମ ଓ ଭୂମି ପେଡନାକରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଟ୍ରେନରେ କୁକୁର ପରି ଭୋ ଭୋ ହେଲା ପପୁ

ସବୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ପାଣି ପକାଇ ଦେଲା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ, ୧୮୦ ଆଶାୟୀ ହତାଶ

ବିକାଶ ଦୁବେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ସାମିଲ ଥିବା କନଷ୍ଟେବଲଙ୍କୁ କରୋନା

ଆସିଲା ଅମିତାଭଙ୍କ ୨୬ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ

ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅକୁ ଅଟକାଇ ବଦଳି ହେବା ପରେ ଚାକିରି ଛାଡ଼ିଲେ କନଷ୍ଟେବଲ ସୁନୀତା

ବିଦ୍ରୋହ କରୁଥିଲେ ସଚିନ ପାଇଲଟଙ୍କ ବାପା, ହେଲେ କେବେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ନଥିଲେ

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ବିଜେପି ବିଧାୟକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଦଳ ଆଣିଲା ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ବିକାଶ ଦୁବେ ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ପୁଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଭୟ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ରାଜସ୍ଥାନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝଟକା, ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଆଇଟି ରେଡ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଜଣେ ପୁଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ କଲେ ଏମିତି ଦାବି

ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଖବରକାଗଜ ମାଲିକ ଗିରଫ

ମାସ୍କ ପିନ୍ଧାକୁ ନେଇ ବିବାଦ: ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା