ରଣବୀରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ହ୍ରିତିକ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବଡ ପରଦା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରଫେସନାଲ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସେ ସବୁଦିନେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏବେ କାହାକୁ ଅଛପା ନାହିଁ। ଏହାରି ଭିତରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଗ୍ରୀକ୍ ଗଡ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ।

ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ୍’ର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଭିଡିଓକୁ ଶୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଶେଆର କାରାଯାଇଛି। ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ  ହ୍ରିତକ, ରଣବୀରଙ୍କ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ହ୍ରିତକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଶେଆର କରି ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ‍ଏବଂ ମେକର୍ସମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ର କାହାଣୀ ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଫିଲ୍ମର ଆନାଉଂସମେଣ୍ଟ ଭିଡିଓରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଏକ ଦମଦାର ଡାଏଲଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ବାପା-ପୁଅର କାହାଣୀକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିସାରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଆନିମଲ’ ସେ ସବୁ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ।

ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ୱାଙ୍ଗାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ରଣବୀର କପୁର, ଅନୀଲ କପୁର, ବବି ଦେଓଲ ଏବଂ ପରିଣିତି ଚୋପ୍ରା ଅଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ‘ବୁଲବୁଲ’ ଫେମ ତୃପ୍ତି ଡିମରୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମ ‘କବିର ସିଂହ’ର ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା ପରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ଦୀୟ ରେଡ୍ଡୀ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।