ହଲିଉଡ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ହ୍ରିତିକ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର୍‌। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସେ ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ। ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଆକ୍ସନ୍‌ ଓ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମାଷ୍ଟର ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ହଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ଟିକେ ଅଲଗା। କାରଣ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ହଲିଉଡ୍‌ର ଟମ୍‌ କ୍ରୁସ୍‌ଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରାଯାଏ। ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ୍‌ର ଗ୍ରୀକ୍‌ ଗଡ୍‌ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌ କ୍ୟାଲିଫର୍ଣ୍ଣିୟାର ଏକ ଫିଲ୍ମ ଏଜେନ୍ସି ସହ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଏ କଥା ସତ ହୁଏ ତେବେ ସେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଏକ ହଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି। ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ଅଭିନୟ, ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ସବୁ କିଛି ଜଣେ ହଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌ ପରି ଲାଗେ ଓ ଏଥିପାଇଁ ସେ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ। ଏପରିକି ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ଅଭିନେତାର ସମ୍ମାନ ବି ହ୍ରିତିକ୍‌ ଜିତିଛନ୍ତି।  ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ସାପ୍ତାହିକୀ  ‘ଇଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ତରଫରୁ ହ୍ରିତିଙ୍କୁ ‘ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମ୍ୟାନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଏସିଆ’ର ଟାଇଟଲ୍‌ ମିଳିଛି।

ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଇର୍‌ଫାନ୍‌ ଖାନ୍, ଶବାନା ଆଜ୍‌ମୀ, ତବୁ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରୟ ବଚ୍ଚନ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, ଅନୀଲ୍‌ କପୁର୍, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଲ୍ଲି ଫଜଲ୍ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଭଳି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ହଲିଉଡ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ଏବେ ହ୍ରିତିକ୍‌ ସାମିଲ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।  ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ପାଇଁ ଗତ ବର୍ଷଟି ବେଶ୍‌ ଲକି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି । ସେ ବ୍ୟାକ୍‌ ଟୁ ବ୍ୟାକ୍ ସୁପର୍‌ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁପର୍‌ ୩୦’ ଓ ‘ୱାର୍’ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧୂଆଁଦାର୍‌ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଏହାପରଠୁ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ବେଶ୍ ଅଧିକ ବଢ଼ିଯାଇଛି। ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

Contemplating my next move to win the #War! 😏

A post shared by Hrithik Roshan (@hrithikroshan) on

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,  ଆଗକୁ ସେ ନିଜ ହୋମ୍‌ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ‘କ୍ରିସ୍‌ ୪’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଆମୀର୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଡ୍ରିମ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ‘ମହାଭାରତ’ ଏବଂ ନୀତିନ ଗୋଖଲେଙ୍କ ବହି ‘ଆର୍‌ ଏନ୍‌ କାଓ: ଜେଣ୍ଟଲ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌ ସ୍ପାଇମାଷ୍ଟର’କୁ ନେଇ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ତିଆରି କରୁଥିବା ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନଜର ଆସିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।