‘ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ବହୁତ ପାଖରେ ଥିଲି, ବଡାପାଓ ବି ଦାମୀ ଲାଗୁଥିଲା’

ମୁମ୍ବାଇ: ଜୁନ୍‌ ୧୪ତାରିଖ ଦିନ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ। ଡ୍ରିପେସନ୍‌ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ଏମିତି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଗଲା। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ଏବେ ବଲିଉଡ୍ କଳାକାର ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଡିପ୍ରେସନ୍‌ କାହାଣୀ କହୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ତାଙ୍କ ସଂଘର୍ଷ ଦିନର କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି। ମନୋଜଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଦିନ ଥିଲା ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ବହୁତ ପାଖରେ ଥିଲେ। ସେ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବଡାପାଓ ମଧ୍ୟ ଦାମୀ ଲାଗୁଥିଲା। ସେ ରହୁଥିବା ଛୋଟ ଘରର ଭଡା ଦବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ସେ ଅଡିସନ୍‌ ଦେବାକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଜଣେ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫାଡିଦେଇଥିଲେ।

ମନୋଜ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ବୋଲି ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେ କଥା ଜାଣିଦେଲେ। ତେଣୁ ସେମାନେ ମତେ କେବେ ଏକା ଛାଡୁନଥିଲେ। ମୋ ପାଖରେ ଶୋଉଥିଲେ। ଏମିତି କିଛି ଦିନ ରହିବା ପରେ ଦିନେ ମତେ ‘ବଣ୍ଡିତ କୁଇନ୍‌’ ଫିଲ୍ମର ଅଫର୍‌ ଆସିଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଡିସନ୍‌ ସମୟରେ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋ ଫଟୋ ଫାଡିଦେଇଥିଲେ। ଗୋଟେ ଦିନରେ ମୁଁ ୩ଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହରେଇଛି।

ମନୋଜ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଶଟ୍‌ ଦେବା ପରେ ମତେ ଶୁଟିଂ ସେଟରୁ ବିଦା କରିଦିଆଯାଇଥିଲା। ମୋ ଚେହେରା ଆଇଡଲ୍‌ ନଥିଲା ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ବଡ ପରଦାରେ କେବେ ଆସିପାରିବିନି।

 

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଲୀଳାବତି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଫଟୋ ଶେଆର କରି ଏମିତି ଲେଖିଲେ ଅଙ୍କିତା

ଏହି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରକୃତି, ଶେଆର କଲେ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌

ଆଜି ଅଭିନେତା ରାଣା ଦଗ୍ଗୁବାତୀଙ୍କ ବାହାଘର

ତିଆରି ହେବ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପାଣି’, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦେଲେ ଇସାରା

ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌କୁ ଯାଇପାରିବେ ବରିଷ୍ଠ କଳାକାର

ବର୍ଷାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସନୀୟ କାମ

ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଲାଇଭ୍‌ରେ ଏମିତି କଥା କହିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବିଗ୍ ବି’

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାରେ ଫଜ୍, ଆଜି ବି କବାଟ ଖୋଲିଲେ…

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ‘କ୍ୟୁଁ କିଁ ଶାଶ୍‌ ଭି କଭି ବହୁ ଥି’ର ଅଭିନେତା

ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଫେମ୍‌ ଅସିମ୍‌ ରିଆଜଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ