ସତରେ ପାପ କରିଥିଲେ ‘ପାପ’ ଅଭିନେତା, ଆଜି ବି ମନେ ପଡିଲେ ଦେହ ଶୀତେଇଯାଏ

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତା ଅଙ୍କିତ କୁମାର । ଆଗକୁ ଆସୁଛି ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ପାପ’ । ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଲିଡ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ । ତେବେ ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ କରିଥିବା ପାପ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ଓଟିଭିର ଗପ୍‌ସପ୍‌ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ସେ ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ।

ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଭଲପା’ନ୍ତି ଅଙ୍କିତ । ହେଲେ ଦିନେ ଶୁଟିଂ ସାରି ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ତରବରିଆ ଭାବେ ଗାଡି ବାହାର କରିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିଲା ଏକ ଅଘଟଣ । ତାଙ୍କ ଗାଡି ଚକା ତଳେ କିଛି କୁକୁର ଛୁଆ ଶୋଇଥିଲେ। ସେ ଅଜାଣତରେ ଦୁଇ କୁକୁର ଛୁଆଙ୍କ ଉପରେ ଗାଡି ଚଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାଥିଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭୁଲ୍‌ ବା ପାପ ବୋଲି ଅଙ୍କିତ କୁହନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଆଘାତ ଦେଇଥିଲା। ଆଜି ବି ଏହି ଘଟଣା ମନେ ପଡିଗଲେ ତାଙ୍କର ଦେହ ଶୀତେଇଯାଏ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ସେ ଯେବେ ବି ନିଜ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତି, ପ୍ରଥମେ ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ହର୍ଣ୍ଣ ମାରନ୍ତି ଓ ଆଗ ପଛ କରନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ଅଟକିବା ପରେ ଯାଇ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତି ।

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଫିଟ୍‌ନେଶର ମନ୍ତ୍ର ଦେଉଥିବା ଅଙ୍କିତ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ଭଲ ଛାତ୍ର ନୁହନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଆଇଏସ୍‌ ଚରିତ୍ରରେ ଥିବା ଅଙ୍କିତ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ବିଜନେସ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିଲେ । ଅଭିନୟ ସହ ଏବେ ଭଲ ବିଜନେସ ମଧ୍ୟ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅପକମିଂ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ପାପ’ରେ ଅଙ୍କିତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ନାଁ ନିର୍ବାଣ ରହିଛି। ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ଅପୋଜିଟରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଛି।  ମହାମାରୀ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କନ୍‌ସେପ୍ଟ ଏବଂ ନୂଆ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଖୁବଶୀଘ୍ର ଛୋଟ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।