ସବ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ଫେରି ବାହା ହୋଇପାରିଲେ କଳ୍ପନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ଫସି ରହିଥିବା ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣି ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ (ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା) ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ଓଲିଉଡର ଚାରମିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ର। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନିଜେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ପଛାଇନାହାନ୍ତି।

ଏବେ କେବଳ ରିଲରେ ନୁହେଁ, ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ହିରୋ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ। ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସବ୍ୟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଂ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଯୋଗୁ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଚୌଦାରର ଝିଅ କଳ୍ପନା ପଟ୍ଟନାୟକ ଘରକୁ ଫେରି ବାହା ହୋଇଛନ୍ତି। ତାମିଲନାଡୁରେ ଫସି ରହିଥିବା କଳ୍ପନା ଓଡ଼ିଶା ଫେରି କୋଭିଡ-୧୯ ନିୟମକୁ ପାଳନ କରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଆଉ ନିଜ ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ପେଜରେ କଳ୍ପନା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିବାହର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ।

 

View this post on Instagram

Finally HAPPY ENDING. Chaudwar girl, Kalpana Pattanaik'a marriage was scheduled on June 10th. But the marriage got cancelled as she was stranded at TamilNadu. Lockdown, Financial crisis and some other serious problems didn't allow her to return home. Finally someone tagged me to the issue. With the help of TamilNadu Police and permission from Odisha Covid Control Room officials, I arranged a bus and brought everyone who were suffering there. They reached Odisha on June 17th. After complying all quarantine rules of State Govt, Finally Today she got married to the same boy. They kept my promise by obeying all the rules of safety during the marriage and I was super happy to join them over a video call after the marriage. I wish Kalpana and Manas a Happy Married life.

A post shared by SABYASACHI MISHRA (@sabyasachi_actor) on

ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ଶେଆର କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ସହିତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କଟକ ଚୌଦାରର ଝିଅ କଳ୍ପନା ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ଜୁନ ୧୦ ତାରିଖରେ ବିବାହ ହେବାର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ତାମିଲନାଡୁରେ ଫସି ରହିଥିବା ଯୋଗୁଁ ବିବାହକୁ ରୋକି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଆର୍ଥିକ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ସେ ଓଡ଼ିଶା ଫେରି ପାରି ନ ଥିଲେ। କେହି ଜଣେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ମୋତେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ଅସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ପରେ ତାମିଲନାଡୁ ପୁଲିସ ଏବଂ ଓଡ଼ିଶା କୋଭିଡ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌ ସହାୟତାରେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ବସ୍‌ର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲି। ସେଥିରେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ସହିତ ସେଠାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଅନ୍ୟ ଓଡ଼ିଆ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଜୁନ୍ ୧୭ ତାରିଖରେ କଳ୍ପନା ଓଡ଼ିଶା ଫେରିଥିଲେ। ଓଡ଼ିଶା ଫେରି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ର ସମସ୍ତ ନିୟମ ପାଳନ କରିବା ପରେ କଳ୍ପନା ପୂର୍ବରୁ ଘର ଲୋକେ ଠିକ୍‌ କରିଥିବା ପୁଅକୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ମୋର କଥା ରଖି ବିବାହରେ ସମସ୍ତେ କରୋନା କଟକଣାକୁ ପାଳନ କରି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ କଲ୍‌ ଜରିଆରେ ଏହି ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି। କଳ୍ପନା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାନସଙ୍କୁ ବିବାହର ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛି।’

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପଢ଼ି ସବ୍ୟଙ୍କୁ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ରୁଷ ଟିକାର ସୁରକ୍ଷା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଲା ଏମ୍ସ

ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଫେରିବି କହି ବ୍ରେକ ନେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ

ଦେଶରେ ମୃତ୍ୟୁହାର ୨% ତଳକୁ ଖସିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ ଏବେ କେତେ ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି

ରାସ୍ତା କଡ଼ ଦୋକାନୀଙ୍କ ଠେଲା ଗାଡ଼ି ଓଲଟାଇ ଦେଲେ ପୁଲିସ ବାବୁ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ପୁଲିସର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ସୁରଜ ପାଞ୍ଚୋଲି

୧୦୨ ଦିନ ପରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଫେରିଲା କରୋନା

ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ଯୁକ୍ତି କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ

ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସଙ୍କଟାପନ୍ନ

ବାପାପୁଅଙ୍କ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀ କରୋନାରେ ମୃତ

ଗେହଲଟଙ୍କ ନିକମା ଶବ୍ଦରେ ଆଘାତ ପାଇଥିବା କହିଲେ ସଚିନ ପାଇଲଟ

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ଼ ରାୟ: ନୂଆ ଆଇନ ପ୍ରଣୟନ ପୂର୍ବରୁ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲେ ବି ଝିଅକୁ ମିଳିବ ସମ୍ପତ୍ତିର ଭାଗ

ବର୍ଷକ ପରେ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରକୁ ଫେରିବ ୪ଜି ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେବା