ପରଦାକୁ ଆସିଲା ‘ରକ୍ ଷ୍ଟାର’

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ରକ୍ ଷ୍ଟାର। ଏଥିରେ ଲିଡ ରୋଲରେ ବୁଲୁ ଏବଂ ପୁନମ ଥିଲା ବେଳେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ପ୍ରଜ୍ଞାନ, ପୁଷ୍ପା ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ନୂଆ ପୁରୁଣା କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଓଲିଉଡରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏକ ନୂଆ ଯୋଡ଼ି। ନୂଆ ଧରଣର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ଏହି ଦୁଇ ଲଭ ବାର୍ଡଙ୍କ ରିଲ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଫିଲ୍ମ ରକଷ୍ଟାରରେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ଫିଲ୍ମସ ଆଣ୍ଡ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ୍ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି କୁମାର ସରୋଜ ଏବଂ ପ୍ରଯୋଜନା ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ମନୋରଞ୍ଜନ।  ଫିଲ୍ମରେ ରହିଛି ପାଞ୍ଚଟି ସୁନ୍ଦର ଗୀତ। ସଂଗୀତରେ ସଜେଇଛନ୍ତି ଏସ୍ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ।

ଯୌବନର ପ୍ରଥମ ପାହାଚରେ ନିଜ ମନକୁ ହଜେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ପୁନମ। ତାଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଲାଗୁନି, ରାତିରେ ନିଦ ହଉନି। ଆଉ ଏସବୁର କାରଣ ଖୋଜି ପାଉନାହାନ୍ତି ସେ। ଭାବିଛନ୍ତି ଏଗୁଡିକ ପ୍ରେମ ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ ନୁହେଁତ ? ନାଚୁରାଲ ବ୍ୟାକଡ୍ରପରେ ଗୀତଟି ହେଇଛି ବିଲକୁଲ ୟୁନିକ। ତପୁମିଶ୍ରଙ୍କ ଗାଇକିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପୁନମଙ୍କ ଦମଦାର ଡ୍ୟାନସ। ମନ ଖୋଜେ ମନଟିଏ ।ହୃଦୟ ଖୋଜେ ହୃଦୟଟିଏ।  ନିଶ୍ୱାସ ସହ ବିଶ୍ୱାସର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମରେ ରହିଛି ଗୋଟେ ଟଚ୍ଚି ସଙ୍ଗ।ପୁନମ ଏବଂ ବୁଲୁଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ସାଙ୍ଗକୁ କୁମାର ବାପି ଏବଂ ଅନ୍ତରାଙ୍କ କଣ୍ଠଦାନ ଗୀତରେ ଭରିଦେଇଛି ଭରପୁର ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ। ଫିଲ୍ମରେ ରହିଛି ଗୋଟେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଗୀତ ହ୍ୱାଟ୍ ସାଲ୍ ଆଇ ଡୁ। ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଏବଂ ତପୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଗାୟିକିରେ ଗୀତଟି ହେଇଛି ବିଲକୁଲ ୟୁନିକ।ନୂଆ ଧରଣର ଷ୍ଟୋରୀଲାଇନ, ସୁନ୍ଦର ଲିରିକ୍ସ ସହିତ ଦମଦାର ସଂଗୀତକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ସିନେ ଦର୍ଶକ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

୬ ଘଣ୍ଟାର ଜେରା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ, ସାରା ସିଗାରେଟ ଟାଣୁଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କଲେ

କୁନିଙ୍କୁ ସାହା ହେଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ, ଏମ୍‌ସରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା

ଏଥିପାଇଁ ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ‘ୟେ ରିସ୍ତେ ପ୍ୟାର୍ କେ’

ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏସ୍‌ପି ବାଲାସୁବ୍ରମଣ୍ୟମଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ

ବିବାହକୁ ମାସେ ନ ପୁରୁଣୁ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ସମନ ପାଇବା ପରେ ଗୋଆ ଛାଡ଼ିଲେ ସାରା

‘ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ସର୍ବଦା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆଧିପତ୍ୟ ରହିଆସିଛି’

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌: ଖାଲି ବଲିଉଡ୍ ନୁହେଁ, ଏନ୍‌ସିବି ରାଡାର୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି ଟେଲି କଳାକାର

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ରୁ କାହିଁକି ବାହାରିଥିଲେ ସୋନୁ; ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଖୋଲିଲେ ମୁହଁ

ପରଲୋକରେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଭିକି ଡୋନର’ର ଅଭିନେତା

ଦୀପିକା, ରକୁଲ୍, ସାରା, ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଏନସିବିର ସମନ

ମାୟାନଗରୀର ଡ୍ରଗ୍ସ ଜାଲ: ବଲିଉଡ୍ ମସ୍ତାନୀଙ୍କୁ ହେଲା ସମନ୍