ନୂଆ ଠିକଣା ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା

ମୁମ୍ବାଇ: ନୂଆ ଠିକଣା ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ । ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲ୍‌ରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ନୂଆବର୍ଷରେ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସେ ଏବେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜ ପାଇଁ ଘରଟି ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଭାଇ ସୌଭିକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଘରଟିଏ ଖୋଜୁଛନ୍ତି।

ରବିବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ବାନ୍ଦ୍ରାରେ ଭାଇ ସୌଭିକଙ୍କ ସହ ରିୟା ନଜର ଆସିଥିଲେ ।  କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଭାଇଭଉଣୀ ଉଭୟ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଜାମିନ ମିଳିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରିୟା ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।  ଦୁହିଁଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବେ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସେପଟେ ଆଜି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସରରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସୌଭିକ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଥିବା ଜାମିନରେ ରିୟା ଏବଂ ସୌଭିକଙ୍ଗକୁ ପ୍ରତି ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରହିଥିଲା । ତେଣୁ ଆଜି ରିୟା, ଭାଇ ସୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ବାପା ଇନ୍ଦ୍ରଜୀତଙ୍କ ସହ  ମିଶି ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସରେ ପହଞ୍ଚି ହାଜିରା ପକାଇଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଏନସିବି ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ରିୟା ଏବଂ ସୌଭିକଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲା । ପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା।  ରିୟାଙ୍କୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ ତାରିଖରେ ଏନ୍‌ସିବି ହାଜତକୁ ନେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ପ୍ରାୟ ମାସେ ଜେଲରେ ରହିଥିଲେ । ଅକ୍ଟୋବର ୮ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା। ସୌଭିକଙ୍କ ଆଗରୁ ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଡିସେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିୟା ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଫେରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ରିୟା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୁଣି ଫିଲ୍ମ ଜଗତକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରୁମି ଜାଫରି ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ । ରିୟାଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ବାକି ଅଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୨୦ରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସିନେମାହଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇପାରିନଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ହେଲା ‘ଚେହରା’। ଫିଲ୍ମରେ ରିୟାଙ୍କ ସହ ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଇମ୍ରାନ ହାସମୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।