ଅଡୁଆରେ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫ ପ୍ରତିଯୋଗୀ, ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଢ଼ିଲା ଟେଲିଭିନର ଲୋକପ୍ରିୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉମର ରିଆଜଙ୍କ ଅଡୁଆ। ସେ ଏବେ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସିଜିନ୍‌-୧୫ର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। କିନ୍ତୁ ଏହାରି ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିଛି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା।

ଫୈଜାନ ଅଂସାରୀ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଙ୍ଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ର ଚଳିତ ସିଜିନ୍‌ରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକକୁ ଉମର ରିଆଜ ଜାଣିଶୁଣି ଏକ ଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡ ବୋଲି ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଥିବା ଫୈଜାନ୍ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ପେଶାରେ ଡାକ୍ତର ଥିବା ଉମର ରିଆଜ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୫ର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା କରୁଥିବାବେଳେ ସେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି। ଉମର ରିଆଜ୍ ଏହି ବିଗ୍ ବସ୍ ସଜିନ୍‌ରେ ନିଜର ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଜାଣିଶୁଣି ଅନ୍ୟ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ସେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ବେଆଇନ୍ ଅଟେ।

Bigg Boss 15: Case filed against Umar Riaz, this serious allegation was made

ଭୁଲ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିବା ଏବଂ ବାର୍ଡରୋବ୍‌ କ୍ରେଡିଟ୍ ଦେବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ବାସିନ୍ଦା ଫୈଜାନ୍ ଅଂସାରୀ ଉମରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଉମରଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଫୈଜନା ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ | ଉମରର ସମସ୍ତ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକକୁ ଫୈଜାନ୍ ହିଁ ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଫୈଜନା ଉମରକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ସେ ଜଣେ ଠକ ଏବଂ ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି। ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉମରଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଚରିତ୍ରକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆଣିବେ ଏବଂ ସେ ପ୍ରକୃତରେ କିଏ ତାହା କହିବେ। ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଉମାରଙ୍କ ତଥାକଥିତ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପଛରେ କିଛି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଅଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଜଣାପଡୁଛି।’

ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭୁଲ୍ ତଥା ଭୁଲ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିବା ପାଇଁ ଉମର ରିଆଜଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ। ସେଲିବ୍ରିଟି ଶେର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଓକିଲ ସୁହେଲ ସରିଫ ଫୈଜାନଙ୍କ କେସ୍‌ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ମାମଲାରେ କୋର୍ଟରେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବେ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଉମର ରିଆଜ ହେଉଛନ୍ତି ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସିଜନ-୧୩ର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଆସିମ ରିଆଜଙ୍କ ବଡ ଭାଇ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।