ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲକୁ ବଡ଼ ଝଟକା

ମୁମ୍ବାଇ: ଲଗାତର ବିବାଦରେ ରହିଥିବା ସିଙ୍ଗିଙ୍ଗ୍ ରିଏଲିଟି ଶୋ’ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲକୁ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଏବେ ଟିଆରପି ଲିଷ୍ଟରୁ ଆଉଟ୍ ହୋଇଛି। ବାର୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ୨୨ତମ ସପ୍ତାହର ଟିଆରପି ରେଟିଂ ତାଲିକା ଜାରି ହୋଇଛି। ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ଧରି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍-୧୨ ଟିଆରପି ଲିଷ୍ଟରେ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ତାଲିକାରୁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିଛି।

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ସ୍ଥାନ ଆଉଏକ ରିଏଲିଟି ଶୋ’ ସୁପର୍ ଡାନ୍ସର-୪ ନେଇଛି। ସୁପର୍ ଡାନ୍ସର-୪ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏହି ଶୋ’ ଏବେ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନକୁ ଉଠିଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ, ଗୀତା କପୁର ଓ ଅନୁରାଗ ବସୁ ଜଜ୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି।

ତେବେ ଟିଆରପି ତାଲିକାରେ ସବୁଠାରୁ ଆଗରେ ରହିଛି ‘ଅନୁପମା’। ଏହି ସିରିଏଲ୍ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଜିଣିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଅନୁପମା ଏଥର ଟପକୁ ଫେରିଛି। ଏଥିରେ ରୂପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି ଓ ସୁଧାଂଶୁ ପାଣ୍ଡେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ତୁଲାଉଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ‘ଗୁମ୍ ହେ କିସି କେ ପ୍ୟାର୍ ମେ’ ସିରିଏଲ୍ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ଏହାର ରେଟିଂ ୧ ନମ୍ବରରୁ ଖସି ଆସିଛି। ଏହି ସିରିଏଲ୍ ଏବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ନିଲ୍, ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଷ୍ଟାରର୍ ଏହି ଶୋ’ ହିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି।

ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସରେ ଆଉଏକ ସିରିଏଲ୍ ‘ଇମଲୀ’ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ଏହି ଶୋ’ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଆକୃଷ୍ଟ କରିଆସିଛି। ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ‘ତାରକ ମେହେତା କା ଉଲଟା ଚଷମା’ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଦୃତ ହୋଇଛି। ଏହି ସିରିଏଲ୍ ଏବେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ମାସେ- ଦୁଇ ମାସ ଧରି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ବିବାଦରେ ରହି ଆସିଛି। ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ରିଏଲିଟି ଶୋ’କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି। ଶୋ’କୁ ଅତିଥି ହୋଇ ଆସିଥିବା କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଅମିତ୍ କୁମାର ଏହି ଶୋ’ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ରୋଚକ କଥା କହିଥିଲେ। ଯାହା ପରଠାରୁ ଶୋ’ ଲଗାତର ବିବାଦରେ ରହିଆସୁଛି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।