ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଧମକ

ମୁମ୍ବାଇ: ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ’ ତଥା ସରିଏଲରେ ନେଗେଟିଭ ରୋଲ କରିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଡିଛି ମହଙ୍ଗା। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମିଳୁଛି ହତ୍ୟା ଧମକ। ଏପରିକି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି।

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଷ୍ଟୋର୍’ରେ ରିଷିତା ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମ୍‌ରନ୍ ବୁଦ୍ଧରୂପ ଆଜିକାଲି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ସିମରନ୍‌ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।  ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ଅନେକ ଧମକର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅନେକ ମୂର୍ଖ ବ୍ୟକ୍ତି ସିରିଏଲ୍‌ର ଚରିତ୍ରକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ନିଜ ଦେହକୁ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।

କେବଳ ସିମ୍‌ରନ୍‌ ନୁହନ୍ତି ଏହି ସିରିଏଲ୍‌ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶାଇନି ଦୋସିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ସିମ୍‌ରନ୍‌ କୁହନ୍ତି, ‘ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ। ଆମକୁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ଧମକ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି। ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେତେବେଳେ ମୋର ଚରିତ୍ର ଟିକିଏ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇଗଲା, ଲୋକମାନେ ମୋତେ ବହୁତ ଘୃଣା ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଖାତିର କରିନଥିଲି ଏବଂ ଭାବିଲି ସେ କେବଳ ମୋ ଚରିତ୍ରକୁ ନାପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ମୋତେ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଧମକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହୋଇଗଲାଣି।’

Understand and buy pandya store on mx player> OFF-54%

ସେ ଆହୁରି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଆଜିକାଲିର ଛୋଟ ବା ୧୫ରୁ ୧୮ ବଷୟ ବୟସର ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଇବା ସହ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।’  ସିମ୍‌ରନ୍‌ ନିଜ  ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଶେଆର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଲାଇଭ୍ ଭିଡିଓରେ, ସିମରନ୍ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମେସେଜ ପଠାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ସିଧାସଳଖ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଲାଇଭ୍‌ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଏହି ଲାଇଭ ଭିଡିଓକୁ ଶେଆର କରି କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ସିମ୍‌ରନ୍‌ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେ ସାଇବର କ୍ରାଇମ୍‌ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିବେ ଏବଂ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୋଜି ବାହାର କରିବେ।

ନିକଟରେ ସିମ୍‌ରନ୍‌ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜାନୁଆରୀ ୭ ତାରିଖରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ-କଳାକାର ଆଲିସ୍ କୌଶିକ, ଅକ୍ଷୟ ଖାରୋଡିଆ ଏବଂ ମୋହିତ ପାରମାର କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।