ଆଉ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ହୋଷ୍ଟ କରିବେନି ଆଦିତ୍ୟ

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଉ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ହୋଷ୍ଟ କରିବେନି ସିଙ୍ଗର ତଥା ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ । ସେ ନିଜ ହୋଷ୍ଟିଂ କ୍ୟାରିଅର ଉପରେ ଏବେ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ସେ ଏବେ ଛୋଟ ପରଦାରୁ ବିରତି ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହାଠାରୁ ସେ କିଛି ଅଲଗା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “୨୦୨୨ ରେ ଟିଭିରେ ହୋଷ୍ଟ ଭାବ ଏହା ମୋର ଶେଷ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଏହା ପରେ ହୋଷ୍ଟ କରିବି ନାହିଁ। ବଡ କାମ କରିବାର ସମୟ ଆସିଯାଇଛି। ମୁଁ ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସହିତ ଅଟକି ଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ମୁଁ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବି । ମୋର ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ଏବଂ ଯଦି ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କାମ ଛାଡିଦେବି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଜାହାଜକୁ ମଝିରେ ଛାଡିବା ପରି ହେବ।“

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଟିଭିରୁ ବିରତି ନେବି। ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ମୋତେ ଅନେକ ନାମ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସଫଳତା ଦେଇଛି। ଏହା ମୋତେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ଘର, କାର୍ ମାଲିକ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ କରିଛି। ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ମୁଁ ଟିଭି ଛାଡିଦେବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅନ୍ୟ କିଛି କରିବି। ହୋଷ୍ଟ ଭାବରେ ମୋର ସମୟ ସରିଯାଉଛି। ଏବେ ସିଟରେ ବସିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ, ମଞ୍ଚରେ ନାଚିବାକୁ, ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଏବଂ ମୁଁ ଚାହୁଁନାହିଁ ଏଥିରେ କୌଣସି ବାଧା ହେଉ ।”

ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଷ୍ଟ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଟି ରିଆଲିଟି ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସମ୍ପ୍ରତି, ସେ ଏବେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନ୍ ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।