ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ‘କ୍ୟୁଁ କିଁ ଶାଶ୍‌ ଭି କଭି ବହୁ ଥି’ର ଅଭିନେତା

ମୁମ୍ୱାଇ : ଟେଲି ଅଭିନେତା ସମୀର ଶର୍ମାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୁମ୍ୱାଇସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ସମୀରଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଘରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏହାର ସୂଚନା ପାଇଥିଲେ।

ସମୀରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ନା ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ। ତେବେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁଲିସକୁ କୌଣସି ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ ମିଳିନାହିଁ।

ପୁଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ୪୪ ବର୍ଷୀୟ ସମୀରଙ୍କର ୨ କିମ୍ୱା ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ  ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। କାରଣ ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସମୟରେ ସେଥିରୁ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲା।

ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ସମୀର ମଲାଡ ମୁମ୍ୱାଇରେ ଗୋଟିଏ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଭଡ଼ାରେ ନେଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ରାତିରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥିବା ସିକ୍ୟୁରିଟି ସମୀରଙ୍କ ଶରୀର ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିବା ପଙ୍ଖାରେ ସମୀରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ପୂରା ଘରେ ପୁଲିସର ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ୍‌ ଜାରି ରହିଛି।

ସମୀର ‘ୟେ ରିସ୍ତେ ହୈ ପ୍ୟାର୍‌ କେ’, ‘ଜ୍ୟୋତି’, ‘କାହାନୀ ଘର ଘର କି’, ‘ଲେପ୍ଟ ରାଇଟ୍‌ ଲେପ୍ଟ’, ‘ଇସ୍‌ ପ୍ୟାର୍‌ କୋ କ୍ୟା ନାମ୍‌ ଦୁଁ ଏକ୍‌ ବାର୍‌ ଫିର୍‌’ ପରି ଟେଲିଭିଜନର ଶୋ’ରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଲୋକପ୍ରିୟ ସିରିଏଲ୍‌ ‘କ୍ୟୁଁ କିଁ ଶାଶ୍‌‌ ଭି କଭି ବହୁ ଥି’ରେ ମଧ୍ୟ ସମୀର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ରାଜୀବ ଖଣ୍ଡେଲୱାଲଙ୍କ ସହିତ ୱେବ ସିରିଜ୍‌ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ୨ମାସ ପୂରୁଣୁ ସମୀରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି କହିଲେ ଚଳେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପ୍ରମାଣ ମିଳିନଥିବା ବେଳେ ସମୀରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସେଲେବ୍ରିଟି ଦୁଃଖପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଲକ୍ଷେ ମୁହାଁ ଦେଶରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା

ଅର୍ଗାନ ଡୋନେଟ କରିବେ ଅମିତାଭ, କିନ୍ତୁ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଉଠାଇଲେ ପ୍ରଶ୍ନ

ହାଥରସ ମାମଲା: ପୀଡ଼ିତା ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି କହିଲେ ଆଇଜି

ବାବ୍ରି ମସଜିଦ ଭଙ୍ଗା ମାମଲାର ରାୟ ଶୁଣାଇ ଅବସର ନେବେ ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏସ.କେ ଯାଦବ

ହାଥରସ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଯୋଗୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ମୋଦି

ଜାପାନ ଯିବେ ଜୟଶଙ୍କର, ବଢ଼ିଲା ଚୀନର ଟେନସନ

ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କୋର୍ଟ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ପୋଡ଼ି ମାମଲାରେ ଆଉ ଚାରି ଗିରଫ୍

ଠାକରେଙ୍କ ନକଲ କରି ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଛାଡୁଥିଲା ଯୁବକ, ଉଠାଇନେଲା ମୁମ୍ୱାଇ ପୁଲିସ

୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ଯାଏ ଲକଡାଉନ୍ ବୃଦ୍ଧି କଲା ଏହି ରାଜ୍ୟ

ପରଲୋକରେ ବାଚସ୍ପତି ଓମ୍ ବିର୍ଲାଙ୍କ ବାପା

ଏଫଟିଆଇଆଇର ସଭାପତି ନେଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଶେଖର କପୁର