ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କୁ ମିଳିଗଲା ଦୁଲହନିଆ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କୁ ମିଳିଗଲା ତାଙ୍କ ଦୁଲହନିଆ। ହାତକୁ ଦି ହାତ ହେଲେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହିରୋ ବରୁଣ ଧୱନ। ପିଲା ଦିନର ସାଥୀ ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ହାତ ଧରିଲେ ଚକୋଲେଟ ବୟ ବରୁଣ। ହିନ୍ଦୁ ରିତୀନିତି ଅନୁସାରେ ରବିବାର ଉଭୟଙ୍କ ହାତଗଣ୍ଠି ପଡିଛି। ଅଗ୍ନିକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ସାତ ଫେରା ନେଇଛନ୍ତି ବରୁଣ-ନତାଶା।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VarunDhawan (@varundvn)


ମୁମ୍ବାଇର ଆଲିବାଗରେ ଲାଭିସ୍ ରିସୋର୍ଟରେ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ପରିବାର ବର୍ଗ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ଗହଣେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି। ବିବାହ ସରିବା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ବରୁଣଙ୍କ ୱେଡିଂ ଫଟୋ, ଯାହା ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବରୁଣ ଓ ନତାଶାଙ୍କୁ ବିବାହ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)


ବାହାଘର ବେଳେ ଯେମିତି କିଛି ଫଟୋଗ୍ରାଫ ବାହାରକୁ ନଯାଏ ସେଥିପାଇଁ ରିସୋର୍ଟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା  ବାହାଘର ପ୍ରୋସେସନ୍ ମଧ୍ୟ ରିସୋର୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପସ୍ ଭିତରେ ହିଁ କରାଯାଇଥିଲା  ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ନିର୍ମାତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ ଜୋହର, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ରଣବୀର ସିଂହ, ସଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ପ୍ରମୁଖ ନାମିଦାମୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସେହିପିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର ମନିସ ମଲହୋତ୍ରା ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ରିସେପ୍ସନ ଆସନ୍ତା ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨ରେ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।