କରୀନାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କରୁ ନାହାନ୍ତି ସୈଫ୍‌, ହେଲେ କ’ଣ ପାଇଁ ?

ମୁମ୍ବାଇ: ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କରୀନା କପୁର ଖାନ୍‌ ଓ ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ।  ଆଉ ଏକଥା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବ ଯେ ବିବାହ ପରେ କାହିଁକି ଦୁହେଁ ଏକାଠି କାମ କରୁନାହାନ୍ତି।  ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିବା ବି ସ୍ୱଭାବିକ୍‌। କାରଣ ପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ‘ଓମ୍‌କାରା’, ‘କୁର୍ବାନ୍‌’ ଓ ‘ଟଶନ୍’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ଜାଣିଛନ୍ତି, ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ? ଏଥିପାଇଁ ସେ ନିଜକୁ ଦାୟୀ କରି ଏହାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ୍‌ ସୈଫ୍‌।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବାରୁ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘‘ମୁଁ ଏବେ ବେବୋ(କରୀନା)ଙ୍କ ସହ ନିକଟରେ କିଛି ବି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କରିନି। କାହିଁକି ନା ଏବେ ମୋତେ ମୋ ପର୍ସନାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ସହ ଓ ପ୍ରଫେସ୍‌ନାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି।  ମୋ ବାପା ମନ୍‌ସୁର୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ପୌଟଦୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ଏବେ ସବୁ କାମ ମୋତେ ବୁଝିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି।

ssssଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରା ଯାଇଥିଲା, ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ କରୀନାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବେ। ସୈଫ୍‌ ଉତ୍ତରରେ ହଁ କହି, ଏହା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ୍‌ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଆହୁରି ସୈଫ୍‌ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ଅନୁଭବ ହୁଏ ଏବେ ଯଦି ମୁଁ କରୀନାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବି ତେବେ ଏହା ଫିଲ୍ମରେ ମିସ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଲାଗିବ। କାରଣ ଏବେ ବି ସେ ଖୁବ୍‌ ଗ୍ଲାମରସ। ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ଯଦି ତାହା ଖରାପ ହୁଏ ତେବେ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ନିନ୍ଦିବି। ଯାହା ଆଦୌ ଉଚିତ୍‌ ନୁହେଁ।’

ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୈଫ୍‌ ତୈମୁରଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କେମିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା ତାହା ଜଣାଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ଏବେ ତୈମୁର ତାଙ୍କ ଜୀବନ । ମୁଁ ଏବେ ଅଧିକ ସମୟ ମୋ ପରିବାର ଓ ତୈମୁର ସହ ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ତୈମୁର୍‌ଙ୍କୁ ପାଖରେ ପାଇଲେ ମୋତେ ଖୁବ୍‌ ଖୁସି ଲାଗେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଶୀତଦିନେ ଡାଇବେଟିସ୍‌ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଖାଦ୍ୟ

ଦୀପାବଳି ବୋନସ୍‌

ପିଏମସି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲାନି ଆଶ୍ୱସ୍ତି

କେଉଁଠୁ ଆସିଲା ମଣିଷ ହାଡ଼ କଙ୍କାଳ, ୩ ଦିନରେ ଖୋଜି ବାହାର କରିବ କମିଟି

ଓଲିଉଡ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ କରି ଭ୍ୟାନିଟି ଭ୍ୟାନ୍‌ର ବ୍ୟବହାର କଲେ ବାବୁସାନ୍‌

ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ସମିତି ସଭ୍ୟ ଗିରଫ

ଟ୍ୱିଟରରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଫଲୋଅର୍ସ ଥିବା ରାଜନୀତିକ ଦଳ ହେଲା ବିଜେପି

ଏଥର ବିବାହରେ କେତେ ଅତିଥି ଆସିବେ ତାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ସରକାର !

କରୀନାଙ୍କ ହ୍ଵାଟ୍‌ସଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ନାଁ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତି?

କୁକୁରଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ସମାଧି

ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର କରୁଣ ପରିଣତି: ଡାହାଣୀ ସାଜି ନିଜ ଛୁଆର ଜୀବନ ନେଇଗଲା ମା’

ଅତିଥିଙ୍କୁ ରୁପା ପାତ୍ରରେ ଢୋକ୍‌ଲା ପରଷିଲେ ବିଗ୍‌ ବି