ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ।

Imran Khan

ଇମ୍ରାନ ଖାନ (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Monday, 24 July 2023
  • Updated: 24 July 2023, 09:58 PM IST

ପୁଣି ଅଡ଼ୁଆରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ଗିରଫ ପରୱାର ଜାରି କରିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ବା ଇସିପି। ଗୋଟିଏ ଅବମାନନା ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ-ତେହେରିକ-ଇ-ଇନସାଫ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଇସିପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରି ହାଜର କରାଇବାକୁ କମିଶନ ଇସଲାମାବାଦ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଆଜି କହିଛନ୍ତି।

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବମାନନା ମାମଲା ହୋଇଥିଲା।

Also Read

ୱାରେଣ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାନୁଆରୀର ୧୬ ଓ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ଜାମିନଯୁକ୍ତ ପରୱାନା ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି ସେ ଗୋଟିଏ ଥର ବି ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।

ତେଣୁ ଇସିପି ଇସଲାମାବାଦ ଆଇଜିଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖ ସକାଳ ୧୦ଟା ସୁଦ୍ଧା ହାଜର କରାଇବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଗତବର୍ଷ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଓ ପିଟିଆଇର ୨ ଜଣ ପୂର୍ବତନ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଅବମାନନା ମାମଲା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ।

Imran Khan

ଇମ୍ରାନ ଖାନ (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Monday, 24 July 2023
  • Updated: 24 July 2023, 09:58 PM IST

ପୁଣି ଅଡ଼ୁଆରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ଗିରଫ ପରୱାର ଜାରି କରିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ବା ଇସିପି। ଗୋଟିଏ ଅବମାନନା ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ-ତେହେରିକ-ଇ-ଇନସାଫ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଇସିପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରି ହାଜର କରାଇବାକୁ କମିଶନ ଇସଲାମାବାଦ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଆଜି କହିଛନ୍ତି।

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବମାନନା ମାମଲା ହୋଇଥିଲା।

Also Read

ୱାରେଣ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାନୁଆରୀର ୧୬ ଓ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ଜାମିନଯୁକ୍ତ ପରୱାନା ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି ସେ ଗୋଟିଏ ଥର ବି ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।

ତେଣୁ ଇସିପି ଇସଲାମାବାଦ ଆଇଜିଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖ ସକାଳ ୧୦ଟା ସୁଦ୍ଧା ହାଜର କରାଇବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଗତବର୍ଷ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଓ ପିଟିଆଇର ୨ ଜଣ ପୂର୍ବତନ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଅବମାନନା ମାମଲା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ।

Imran Khan

ଇମ୍ରାନ ଖାନ (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Monday, 24 July 2023
  • Updated: 24 July 2023, 09:58 PM IST

ପୁଣି ଅଡ଼ୁଆରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ଗିରଫ ପରୱାର ଜାରି କରିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ବା ଇସିପି। ଗୋଟିଏ ଅବମାନନା ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ-ତେହେରିକ-ଇ-ଇନସାଫ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଇସିପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରି ହାଜର କରାଇବାକୁ କମିଶନ ଇସଲାମାବାଦ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଆଜି କହିଛନ୍ତି।

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବମାନନା ମାମଲା ହୋଇଥିଲା।

Also Read

ୱାରେଣ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାନୁଆରୀର ୧୬ ଓ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ଜାମିନଯୁକ୍ତ ପରୱାନା ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି ସେ ଗୋଟିଏ ଥର ବି ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।

ତେଣୁ ଇସିପି ଇସଲାମାବାଦ ଆଇଜିଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖ ସକାଳ ୧୦ଟା ସୁଦ୍ଧା ହାଜର କରାଇବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଗତବର୍ଷ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଓ ପିଟିଆଇର ୨ ଜଣ ପୂର୍ବତନ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଅବମାନନା ମାମଲା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ।

Imran Khan

ଇମ୍ରାନ ଖାନ (ଫାଇଲ ଫଟୋ)

Hemant Lenka
  • Published: Monday, 24 July 2023
  • Updated: 24 July 2023, 09:58 PM IST

ପୁଣି ଅଡ଼ୁଆରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାମିନ ବିହୀନ ଗିରଫ ପରୱାର ଜାରି କରିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ବା ଇସିପି। ଗୋଟିଏ ଅବମାନନା ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ-ତେହେରିକ-ଇ-ଇନସାଫ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଇସିପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ଗିରଫ କରି ହାଜର କରାଇବାକୁ କମିଶନ ଇସଲାମାବାଦ ପୁଲିସ୍‌କୁ ଆଜି କହିଛନ୍ତି।

ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫୱାଦ ଚୌଧୁରୀ ଓ ପିଟିଆଇର ଅନେକ ନେତା ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଓ ଇସିପି ବିରୋଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବମାନନା ମାମଲା ହୋଇଥିଲା।

Also Read

ୱାରେଣ୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜାନୁଆରୀର ୧୬ ଓ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ଜାମିନଯୁକ୍ତ ପରୱାନା ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ତଥାପି ସେ ଗୋଟିଏ ଥର ବି ଇସିପି ନିକଟରେ ହାଜର ହୋଇ ନାହାନ୍ତି।

ତେଣୁ ଇସିପି ଇସଲାମାବାଦ ଆଇଜିଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଲାଇ ୨୫ ତାରିଖ ସକାଳ ୧୦ଟା ସୁଦ୍ଧା ହାଜର କରାଇବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଗତବର୍ଷ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଓ ପିଟିଆଇର ୨ ଜଣ ପୂର୍ବତନ ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ଅବମାନନା ମାମଲା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos