ଗୋଟିଏ ବଂଶୀ ବଦଳାଇ ଦେବ ଜୀବନ; କେମିତି…? ପଢ଼ି ନିଅନ୍ତୁ ପୂରା ରିପୋର୍ଟ

ବଂଶୀର ସ୍ୱର କାହାକୁ ଅବା ଭଲ ନ ଲାଗେ। ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ବଂଶୀ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ବି ଆଣିଦିଏ? ଯଦି ଆପଣ ଘରେ କିଛି ବିଶେଷ ଧରଣର ବଂଶୀ ରଖିବେ ତା’ହେଲେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡ଼େ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ବିଷୟରେ:

  • ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ପୋଷାକ ରଖୁଥିବା ଆଲମାରୀରେ ବାଉଁଶରେ ତିଆରି ବଂଶୀ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।
  • ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଅବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେବାକୁ ଯିବାର ଥିଲେ ତା’ର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘରେ ଧଳା ବଂଶୀ ରଖନ୍ତୁ। ଏମିତି କଲେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ମିଳେ ବୋଲି କୁହାଯାଏ।
  • ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଅବା କୌଣସି ରୋଗରେ ନ ପଡ଼ିବା ପାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ସୁନା ରଙ୍ଗର ବଂଶୀ ରଖନ୍ତୁ।
  • ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁସାରେ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କିମ୍ୱା ପ୍ରମୋସନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ଘରର ମେନ୍ ଗେଟ୍‌ ନିକଟରେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ବଂଶୀ ରଖନ୍ତୁ।
  • ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଲାଗାତାର କ୍ଷତି ସହୁଛନ୍ତି ତା’ହେଲେ ଏହାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଦୋକନ କିମ୍ୱା ଘର ଟ୍ରେଜେରୀରେ ଚାନ୍ଦିର ବଂଶୀ ରଖନ୍ତୁ।
  • ବିବାହ ହୋଇପାରୁ ନ ଥିଲେ ଅବା ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଗ ଫିଟୁ ନ ଥିଲେ ବେଡ୍ ପାଖରେ ଅବା ତକିଆ ତଳେ ଲାଲ୍‌ ରଙ୍ଗର ବଂଶୀ ରଖନ୍ତୁ। ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନ ସାଥୀ ମିଳିବେ।
  • ଯୋଗ୍ୟ ଓ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସନ୍ତାନ ପାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ବେଡ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ବଂଶୀ ରଖି ପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ବଂଶୀକୁ ଏପରି ରଖିବେ ଯେମିତି କେହି ଦେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ।
  • ରିପୋର୍ଟ ଓ ଫଟୋ- ଖାସ୍‌ଖବର