ଅଜବ ନିଶା: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଛାଡିବାକୁ ଲିପ୍‌ଷ୍ଟିକ୍‌ ଚୋରି

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଜମାନା ଚାଲିଛି। ଏଥିରେ ନିଜକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଯୁବପିଢ଼ୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯେମିତି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। ନିଜକୁ ସଜେଇବାକୁ କିଏ କେତେ ପ୍ରକାର ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସଉକ ପୂରଣ କରିବାକୁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି। ଯାହା ଚାଇନାର ବେଂଜି ସହରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟୋ ଛାଡିବାକୁ ଜଣେ ମହିଳା ଲିପ୍‌ଷ୍ଟିକ୍‌ ଚୋରି କରି ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସଜେଇ ହୋଇ […]

ipstick-clip-art

ipstick-clip-art

Rakesh Mallick
  • Published: Thursday, 06 April 2017
  • Updated: 07 April 2017, 05:03 PM IST

Sports

Latest News

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଜମାନା ଚାଲିଛି। ଏଥିରେ ନିଜକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଯୁବପିଢ଼ୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯେମିତି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି। ନିଜକୁ ସଜେଇବାକୁ କିଏ କେତେ ପ୍ରକାର ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସଉକ ପୂରଣ କରିବାକୁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି। ଯାହା ଚାଇନାର ବେଂଜି ସହରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫଟୋ ଛାଡିବାକୁ ଜଣେ ମହିଳା ଲିପ୍‌ଷ୍ଟିକ୍‌ ଚୋରି କରି ଧରାପଡିଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସଜେଇ ହୋଇ ସେଲଫି ଉଠାଇବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡିବାକୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗର ଲିପ୍‌ଷ୍ଟିକ୍‌ରେ ସେଲଫି ନେଇ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାକୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମନ ବଳାଇ ଥିଲେ। ହେଲେ ଦାମୀ ଲିପ୍‌ଷ୍ଟିକ୍‌ କିଣିବାକୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ଥ ନ ଥିଲା। ତେଣୁ ସେ କାମ କରୁଥିବା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ।

ଯୋଜନା ମୁତାବକ ସେ ଦୋକାନର ଏକ ନକଲି ଚାବି ବନାଇ ଥିଲେ। ରାତିରେ ଦୋକାନରେ ପଶି ୨.୫ ଲକ୍ଷ ଡଲାର ଚୋରାଇ ନେଇଥିଲେ। ହେଲେ ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସେ ସତ ମାନି ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଚୋରିର କାରଣ ଶୁଣି ପୋଲିସ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos