ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ

ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ

Death

Representational Image

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 30 April 2024
  • Updated: 30 April 2024, 03:34 PM IST

ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ। ମୃତକ ହେଲେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲହୁଣୀପଡ଼ା ଥାନା ବରସୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଦେବବ୍ରତ ସିଂ।

ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ। ଜେଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ପ୍ରଥମେ ବଣାଇ ଓ ପରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ।

Also Read

ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଥିଲା। ବ୍ରେନ ହାମେରେଜରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ। ସେପଟେ ମାଡ଼ ମାରିବାରୁ ଦେବବ୍ରତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ। ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଓ ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ

ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ

Death

Representational Image

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 30 April 2024
  • Updated: 30 April 2024, 03:34 PM IST

ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ। ମୃତକ ହେଲେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲହୁଣୀପଡ଼ା ଥାନା ବରସୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଦେବବ୍ରତ ସିଂ।

ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ। ଜେଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ପ୍ରଥମେ ବଣାଇ ଓ ପରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ।

Also Read

ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଥିଲା। ବ୍ରେନ ହାମେରେଜରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ। ସେପଟେ ମାଡ଼ ମାରିବାରୁ ଦେବବ୍ରତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ। ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଓ ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ

ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ

Death

Representational Image

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 30 April 2024
  • Updated: 30 April 2024, 03:34 PM IST

ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ। ମୃତକ ହେଲେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲହୁଣୀପଡ଼ା ଥାନା ବରସୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଦେବବ୍ରତ ସିଂ।

ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ। ଜେଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ପ୍ରଥମେ ବଣାଇ ଓ ପରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ।

Also Read

ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଥିଲା। ବ୍ରେନ ହାମେରେଜରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ। ସେପଟେ ମାଡ଼ ମାରିବାରୁ ଦେବବ୍ରତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ। ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଓ ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ

ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ

Death

Representational Image

Biswajit Samal
  • Published: Tuesday, 30 April 2024
  • Updated: 30 April 2024, 03:34 PM IST

ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ। ମୃତକ ହେଲେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲହୁଣୀପଡ଼ା ଥାନା ବରସୁଆଁ ଅଞ୍ଚଳର ଦେବବ୍ରତ ସିଂ।

ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ। ଜେଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ପ୍ରଥମେ ବଣାଇ ଓ ପରେ ରାଉରକେଲା ଆରଜିଏଚକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ତେବ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ଆଖି ବୁଜିଛନ୍ତି ଦେବବ୍ରତ।

Also Read

ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଥିଲା। ବ୍ରେନ ହାମେରେଜରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଥାଇପାରେ। ସେପଟେ ମାଡ଼ ମାରିବାରୁ ଦେବବ୍ରତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ। ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଓ ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos