ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓରେରାର କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ; ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଦାଖଲ କର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍

 ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ।

orera

ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି( ଓରେରା)ର ଲୋଗୋ

Tapaswini Nayak
  • Published: Thursday, 21 December 2023
  • Updated: 21 December 2023, 09:34 AM IST

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି ( ଓରେରା)  ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକଳ୍ପ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। 

ଏପରିକି ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ, ଜାନୁଆରୀ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପ୍ରକଳ୍ପ ୱେବ ସାଇଟରେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଅପଲୋଡ୍ ବା ଦାଖଲ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

Also Read

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ, ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବାର ଶେଷ ତାରିଖ, ବିଲ୍ଡରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର, କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ମିଳିବ।  ପ୍ରକଳ୍ପରେ କଣ କଣ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ରହିବ, ପ୍ରକଳ୍ପର ୱାରେଣ୍ଟି ଓ ବୀମା ଆଦି ସମ୍ପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଯାହାକି ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓରେରାର କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ; ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଦାଖଲ କର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍

 ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ।

orera

ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି( ଓରେରା)ର ଲୋଗୋ

Tapaswini Nayak
  • Published: Thursday, 21 December 2023
  • Updated: 21 December 2023, 09:34 AM IST

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି ( ଓରେରା)  ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକଳ୍ପ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। 

ଏପରିକି ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ, ଜାନୁଆରୀ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପ୍ରକଳ୍ପ ୱେବ ସାଇଟରେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଅପଲୋଡ୍ ବା ଦାଖଲ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

Also Read

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ, ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବାର ଶେଷ ତାରିଖ, ବିଲ୍ଡରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର, କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ମିଳିବ।  ପ୍ରକଳ୍ପରେ କଣ କଣ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ରହିବ, ପ୍ରକଳ୍ପର ୱାରେଣ୍ଟି ଓ ବୀମା ଆଦି ସମ୍ପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଯାହାକି ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓରେରାର କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ; ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଦାଖଲ କର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍

 ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ।

orera

ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି( ଓରେରା)ର ଲୋଗୋ

Tapaswini Nayak
  • Published: Thursday, 21 December 2023
  • Updated: 21 December 2023, 09:34 AM IST

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି ( ଓରେରା)  ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକଳ୍ପ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। 

ଏପରିକି ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ, ଜାନୁଆରୀ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପ୍ରକଳ୍ପ ୱେବ ସାଇଟରେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଅପଲୋଡ୍ ବା ଦାଖଲ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

Also Read

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ, ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବାର ଶେଷ ତାରିଖ, ବିଲ୍ଡରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର, କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ମିଳିବ।  ପ୍ରକଳ୍ପରେ କଣ କଣ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ରହିବ, ପ୍ରକଳ୍ପର ୱାରେଣ୍ଟି ଓ ବୀମା ଆଦି ସମ୍ପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଯାହାକି ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓରେରାର କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ; ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଦାଖଲ କର ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍

 ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ।

orera

ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି( ଓରେରା)ର ଲୋଗୋ

Tapaswini Nayak
  • Published: Thursday, 21 December 2023
  • Updated: 21 December 2023, 09:34 AM IST

ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଶା ରିୟଲ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ରେଗୁଲେଟରି ଅଥରିଟି ( ଓରେରା)  ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରକଳ୍ପ ପଞ୍ଜୀକରଣ ବେଳେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ଏଣିକି ଆଉ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ସତ୍ୟପାଠ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। 

ଏପରିକି ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ହୋଇଥିବା ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ, ଜାନୁଆରୀ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପ୍ରକଳ୍ପ ୱେବ ସାଇଟରେ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର୍ ସେଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ଅପଲୋଡ୍ ବା ଦାଖଲ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ।

Also Read

୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ ଫର ସେଲ ଫର୍ମାଟରେ ପ୍ରକଳ୍ପର ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ, ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ, ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବାର ଶେଷ ତାରିଖ, ବିଲ୍ଡରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର, କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ମିଳିବ।  ପ୍ରକଳ୍ପରେ କଣ କଣ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ରହିବ, ପ୍ରକଳ୍ପର ୱାରେଣ୍ଟି ଓ ବୀମା ଆଦି ସମ୍ପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଯାହାକି ବାସଗୃହ କ୍ରେତାଙ୍କ ଲାଗି ବେଶ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos