ଉଦ୍ଧବ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

ପାଟନା: କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ୱତ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ବିବାଦ କମିବାର ନାଁ ଧରୁନାହିଁ । ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିହାରରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ବିକ୍ରୋଲୀ ଥାନାରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ପ୍ରତି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଭାଷାକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଏମ୍. ରାଜୁ ନୈୟାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମୁଜାଫରପୁରର ସିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏବଂ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ୱତଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ବିଏମସ ଦ୍ୱାରା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସ ଭଙ୍ଗାଯିବା ପରେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସମ୍ମାନ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଟ୍ୱିଟ୍ ଜରିଆରେ କଙ୍ଗନା ଖୁବ୍ ବର୍ଷିଥିଲେ । ସେପଟେ ରାଓ୍ୱତ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରତି ଏକାଧିକ ଥର ଅପଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାପରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ଓ୍ୱାଇ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସହ କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ହେଲେ ବିଏମସି ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ବିବାଦ ଜୋର୍ ଧରିଛି ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୁମ୍ବାଇରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବିହାରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଠାକରେ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ରାଓ୍ୱତଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏବେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ସର୍ଭେ କହିଲା-ଖୁସି ନୁହନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାବାସୀ, ଦେଶରେ ସବୁଠୁ ପଛୁଆ

ଉର୍ମିଲା କହିଲେ ‘ଉଠ, ଜାଗ୍ରତ ହୁଅ ଭାରତ…’

ଭାରତ ଛାଡ଼ିବ ହାର୍ଲି ଡେଭିଡସନ

ରାଜ୍ୟସଭାର ୮୩ ଅଧିକାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

ମିଆଁମାରର ତବଲିଗି ଜମାତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସମସ୍ତ ମାମଲା ଖାରଜ

ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏସ୍‌ପି ବାଲାସୁବ୍ରମଣ୍ୟମଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ

ଏଲଏସିରୁ ଚୀନ୍ ସୈନ୍ୟ ହଟାଇବା କାମ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରରୁ କରୁ: ଭାରତ

ଦିଲ୍ଲୀ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କରୋନା ସହିତ ଡେଙ୍ଗୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଶୁକ୍ରବାର ଏନସିବି ଆଗରେ ହାଜର ହେବେନି ଦୀପିକା

କୃଷି ବିଲକୁ ଜୋରଦାର ବିରୋଧ, ପଞ୍ଜାବରେ ରେଳ ରୋକ୍

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଯାଚିକା ନେଇ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ

ବିଭିନ୍ନ ଠିକଣାରେ ରେଡ୍, ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେଆଇନ୍ ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ