କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ମୋଦି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କ ଆଜି ହେଉଛି ୫୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ। ଏହି ଅବସରରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରୁ ରାଜନେତା, ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କୁ ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମଧ୍ୟ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଜରିଆରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଇଛନ୍ତି। ମୋଦି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ଜୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଶୁଭକାମନା। ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘାୟୁ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି।”

ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଧନ୍ୟବାଦ କହିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡ଼କରୀ ମଧ୍ୟ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହିପରି ଚାରିଆଡ଼ୁ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କ ସମର୍ଥକ, ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଶୁଭଚିନ୍ତକମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରେ ଶୁଭକାମନାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ନିଜର ୫୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୬୮ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରେ ହରିୟାଣାର ହିସାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ଗୋବିନ୍ଦ ରାମ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ଏବଂ ମାତାଙ୍କ ନାମ ଗୀତା ଦେବୀ। ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ସୁନିତା କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ। ତେବେ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ନିରାଡମ୍ୱର ଭାବେ ପାଳନ କରିବାକୁ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ରାଜ୍ୟସଭାରେ କୃଷି ବିଲ୍ ପାରିତ: ରୁଲ୍ ବୂୁକ୍ ଚିରିଲେ, ମାଇକ ଭାଙ୍ଗିଲେ ବିରୋଧୀ

ଆଜି ଗେଲ୍-ରାବଡା ଓ ଅଶ୍ୱିନ୍-ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ୍ ମୁକାବିଲା

୨୪ ବର୍ଷ ପରେ ରାଜ୍ୟସଭାର ସାଂସଦ ଭାବରେ ଶପଥ ନେଲେ ଦେବଗୌଡ଼ା

ପୁଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ମାଓବାଦୀ ମୃତ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଭିସେରାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରାଯାଇନି !

ବାଘ ମୁଣ୍ଡ ଓ ଛାଲ ଜବତ

‘ଯଦି ଚୀନ୍ ସହିତ କଥା ହେବା, ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ କାହିଁକି ନୁହେଁ’?

କରୋନା ପାଇଁ ବଢ଼ି ଚାଲିଛି ଋଣ ହାର, ଚିନ୍ତାରେ ମୋଦି ସରକାର

ଆଗୁଆ ଶେଷ ହୋଇଯିବ ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ!

ଦେଶର ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରୀ ଚାଲିଚାଲି ସ୍କୁଲ ଯାଉଛନ୍ତି: ଏନଏସଓ

ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ସାଇବର ଅପରାଧକୁ ବଢ଼ାଇଛି: ଡୋଭାଲ୍

ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରକୁ ୧୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ୍ ଘୋଷଣା