ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରୁ କାରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ମହିଳା ଛୁ

ଗୁରୁଗ୍ରାମ: ଜଣେ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ମହିଳା ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସୋଲେସନ ୱାର୍ଡରୁ ଛୁ ମାରିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ନିଜର ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ଏଭଳି କାହାକୁ କିଛି ନ କହି ଫେରାର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିକଟରେ ମ୍ୟାଲେସିୟାରୁ ଆସିଥିଲେ। କରୋନା ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କରାଯାଉଥିବା ପରୀକ୍ଷାରେ ସେ ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ହେଲେ ଏହି ଆଶଙ୍କାକୁ ପୁଣିଥରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନମୁନାକୁ ପୁଣେ ସ୍ଥିତ ଲାବକୁ ପଠାଇ ଯାଇଥିଲା।

ପୁଣେରେ ନମୁନାର ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସୋଲେସନ ୱାର୍ଡରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ଆଜି ସେ ଏଠାରୁ ଖସି ଚାଲି ଯିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜର ଚିକତ୍ସା ପାଇଁ ଅଣ୍ଟା ଭିଡ଼ିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ହେଲେ ଏଯାଏ ତାଙ୍କୁ ଠାବ କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ, ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କେବଳ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ନୁହେଁ, ଏକାଧିକ ରାଜ୍ୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସବୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ସନ୍ଦିଗ୍ଧମାନେ ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମହାମାରୀ ଆକ୍ଟ ୧୮୯୭କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହାଦ୍ୱାରା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନକାରୀଙ୍କୁ କଠିନ ଶାସ୍ତି ମିଳିବ। ନିୟମ ଅନୁସାରେ, ଯଦି କେହି ପ୍ରଦତ୍ତ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିବ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମାସ ଯାଏ ଜେଲ ମଧ୍ୟ ହେବ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

କୋଲୋନ୍ କ୍ୟାନସରର ଉପଚାର କଫିରେ !

ଏଣିକି ଘରେ ବସି ପାଇପାରିବେ ମାତା ବୈଷ୍ଣୋଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରସାଦ

ଆସାମରେ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବନ୍ୟା, ୧୩ ଜିଲ୍ଲାର ୩.୧୮ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଭାବିତ

ଜାଭେଦ ଅଖତରଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲେ କଙ୍ଗନା

କପୁଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ, କାହିଁକି ଫଟୋ ଅପଲୋଡ ପାଇଁ ପୁଲିସ ମନା କରୁଛି ?

ନିର୍ମାଣଧୀନ କୋଠା ଭୁଶୁଡ଼ି ତିନି ମୃତ

ଆସାମର ଏକମାତ୍ର ମହିଳା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୈୟଦା ଅନୱର ତୈମୁରଙ୍କ ପରଲୋକ

ଋଣ ଉପରେ ଏସବିଆଇର ପାର୍ବଣ ଅଫର, ଜାଣନ୍ତୁ କ‘ଣ ରହିଛି ସୁବିଧା

ମାତ୍ର ୨୦ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ପୁଅ ଆଗରେ ବାପାଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା

ଶିବସେନା ପୁଣି ବିଜେପି ସହ ହାତ ମିଳାଉ ବୋଲି କହିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମଭୁମି ବିବାଦ: ୩୦ରେ ମସଜିଦ ଉଚ୍ଛେଦ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

ମହାକାଶରେ ଖଣି ସନ୍ଧାନ କରିବ ଚାଇନା, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି