ବନ୍ଧୁତାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ ନାହିଁ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଦଳ

ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋ ଦେଇଛି ଏହି ମହତ୍‌ ବାର୍ତ୍ତା

ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ୍‌: ଦେଶରେ ଏବେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଚାଲିଛି। ଖରା ତାତିଠାରୁ ନିର୍ବାଚନ ତାତି ଏବେ ସବୁଠି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନୀ ଭେଦଭାବ ଦେଖାଦେଉଛି। ତେବେ ଆପଣ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିବା ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିଥିବେ। ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ସାଙ୍ଗ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ପତାକା ଧରି ଏକ କାର୍‌ରେ ବେଶ୍‌ ମଜା କରି ଯାଉଛନ୍ତି।

ଚଳିତ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଏହା ସବୁଠୁ ବେଷ୍ଟ ଫଟୋ ବୋଲି ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହି ଫଟୋଟି କେରଳର। ଯେଉଁଠି ‘ଭଏସ୍‌ ଫର୍‌ ସାଉଥ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ’ (Voice for south india) ନାମକ ଏକ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ପେଜ୍‌ରୁ ଏହାକୁ ବହୁମାତ୍ରାରେ ସେୟାର୍‌ କରାଯାଉଛି।

ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋକୁ ନେଇ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିବା ସହ ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ଗୋଟେ କାର୍‌ରେ କେତେକ ସାଙ୍ଗ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପତାକା ଧରି ବସିଥିବା ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ କଂଗ୍ରେସ୍‌, ବିଜେପି ଏବଂ ସିପିଆଇଏମର ପତାକା ରହିଛି।

ଏହି ଫଟୋ ଏକ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି। ବନ୍ଧୁତାକୁ କୌଣସି ରାଜନୀତିକ ଦଳ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଏହି ଫଟୋରୁ ବାର୍ତ୍ତା ଆସୁଛି। କାରଣ ଏବେ ରାଜନୀତି ପାଇଁ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଭାଗ ଭାଗ ହେଇଯିବାର ଆମେ ଦେଖିଛୁ। ଯେଉଁଠି ପରିବାରରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ, ବାପା ପୁଅଙ୍କ ଭିତରେ କନ୍ଦଳ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି, ସେଠି କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁତାକୁ କୌଣସି ଦଳ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଏହି ଫଟୋ ସୂଚାଇ ଦେଉଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଆଜିଠାରୁ ‘ଟ୍ରିପଲ ଲକଡାଉନ୍‌’

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ଗଲେ, ବିଜେପି ମିଡିଆ ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ବଙ୍ଗଳା ଦେଲେ ସରକାର

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା କରୋନାର ଆଉ ୩ ନୂଆ ଲକ୍ଷଣ, ଏମିତି ସମସ୍ୟା ହେଲେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ଜରୁରୀ

୧୨ ଦିନରେ ତିଆରି ହେଲା ୧୦୦୦ ବେଡ୍ ବିଶିଷ୍ଟ କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ

କରୋନାକୁ ହରାଇଲେ ୧୦୬ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ

ସୀତାରମଣଙ୍କୁ ‘କଳା ନାଗୁଣୀ’ ସହ ତୁଳନା କଲେ ଟିଏମସି ସାଂସଦ

୨୦୨୧ ପୂର୍ବରୁ ଆସିବନି କରୋନା ଟିକା

ଫେସବୁକକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ଆସିଲା ସ୍ୱଦେଶୀ ଆପ ଏଲିମେଣ୍ଟ

ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀରେ ଚୀନ୍ ଟଙ୍କା, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠି କେତେ?

ବାଣ କାରଖାନାରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ

ଚୌକିରେ ବସି ମାଙ୍କଡ଼ ପିଉଛି କଫି

ଚୀନ-ଭାରତ ତିକ୍ତତାକୁ ବାପ ଘର ସହ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଝଗଡ଼ା କହିଲେ ବିହାରର ବୋହୂ