କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌: ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌ର ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ପୁଣି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୁରାଢ଼ୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଲିସ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ହେଁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ କରିନଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାଟି ପୂରା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି।

ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନଗର ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ବାରମ୍ବାର ହାଣିଥିଲେ ହେଁ ପୁଲିସ୍‌ ସବୁ ଦେଖି ଚୁପ୍‌ ରହିବା ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତଳେ ପଡ଼ି ଚିତ୍କାର କରିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହିରୋ ଭଳି ସଗର୍ବେ ହାତ ଟେକି ବିଜୟ ମନାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ଜଣ ପୁଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ କେହି ବି ଏହି ଘଟଣାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ନଥିଲେ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ପୁଲିସ୍‌କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଜଣେ ଅଫିସର କହିଛନ୍ତି, ଘଟଣା ସମୟରେ ପୁଲିସ୍‌ କନେଷ୍ଟବଲ୍‌ ଲାଠି ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ସେମାନେ ଚୁପ୍‌ ରହିଥିଲେ ବୋଲି କହିବା ଠିକ୍‌ ହେବନାହିଁ। ଜଣେ ପୁଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ସେ କିଛି କରିପାରି ନଥିଲେ। ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣା ସମୟରେ ସାଇବରାବାଦ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ର ଏକ ଗାଡ଼ି ସେହି ରାସ୍ତାରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭିଡ଼ ଜମାଇଥିଲେ ହେଁ ଗାଡ଼ିଟି ସେଠାରେ ଅଟକି ନଥିଲା। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣଙ୍କ ନିଜର ହଳଦିଆ ସାର୍ଟ ଖୋଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କର ନାଁ ରମେଶ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଗତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ଘଟିଥିବା ମହେଶ ଗୌଡ଼ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲେ ରମେଶ। ସେ ନିକଟରେ ଜାମିନ ପାଇ ଜେଲରୁ ଆସିଥିଲେ। ଆଜି ରମେଶ କୋର୍ଟରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ମହେଶଙ୍କ ବାପା ଓ ଦାଦା ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ହରିବଂଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରସ୍ତାବ ଖାରଜ

ହଙ୍ଗାମା କରି ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ ହେଲେ ରାଜ୍ୟସଭାର ୮ ସାଂସଦ

୨୧ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ସୋମବାର: ପରିଶ୍ରମ ଅନୁସାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ନେପୋଟିଜିମ୍ ପାଇଁ କିଏ ଦାୟୀ? ଜବାବ ରଖିଲେ ନଓ୍ୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି

କଥା ଦେଇ କଥା ରଖିଲେ, ନମିତାଙ୍କୁ ଜଗନ୍ନାଥ ଭଜନ ଗାଇବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ବର୍ଷା

ଆସୁଛି ‘ଫେଲୁଦା’, କମ୍‌ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅଧାଘଣ୍ଟାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ୍

ରାଜ୍ୟରେ ୪,୩୩୦ ନୂଆ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ସର୍ବାଧିକ, କଟକରେ ୫୦୦ରୁ ଅଧିକ

୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ରବିବାର: ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ

ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ନାମରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ

କରୋନାରେ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦ ରାଜ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶା

ଆକବରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ତୋଡରମଲ୍ଲ ଥିଲେ ଓଡ଼ିଶାର ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ!