ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର

Sri sri ravi shankar PhotoInternet

ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର, ଆର୍ଟ ଅଫ୍ ଲିଭିଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟ

Madhupriya Mistry
  • Published: Wednesday, 25 January 2023
  • Updated: 25 January 2023, 01:42 PM IST

ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଆର୍ଟ ଅଫ୍ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ମୁଖ୍ୟ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର। ତାଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରିଛି। କୁହୁଡି ଓ ଖରାପ ପାଗ ଯୋଗୁଁ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ତାମିଲନାଡୁ ଇରୋଡ ଜିଲ୍ଲାର ସତ୍ୟମଙ୍ଗଳମ ସଂରକ୍ଷିତ ବ୍ୟାଘ୍ର ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଭିତରେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ଓହ୍ଲାଇଥିଲା। ତେବେ ଏଥିରେ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି। କୌଣସି ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇ ନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କରିଥିବା ହେଲିକପ୍ଟରରେ ରବିଶଙ୍କରଙ୍କ ସହ ଅଉ ତିନି ଜଣ ଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ସୁରକ୍ଷିତ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ରବିଶଙ୍କରଙ୍କ ଏହି ହେଲିକପ୍ଟର ଜରିଆରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ତାମିଲନାଡୁକୁ ଯାଉଥିଲେ।

Also Read

ପୁଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ହେଲିକପ୍ଟରର ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ଏକ ଟିମ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କର ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଖରାପ ପାଗ ଯୋଗୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ହେଲିକପ୍ଟରଟିକୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଜରୁରୀ ଅବତରଣ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ୫୦ ମିନିଟ୍‌ ପରେ ପାଗ ସଫା ପରେ ହେଲିକପ୍ଟରଟି ପୁଣି ଉଡାଣ ଭରିଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories