ବିବାଦରେ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’, ମନୋଜଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇଲା ପୁଲିସ

ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି କହି ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ମନୋଜ।

Manoj Muntashir

ମନୋଜ ମୁନ୍ତଶିର ଶୁକ୍ଳା

Jitendra Garnayak
  • Published: Monday, 19 June 2023
  • Updated: 19 June 2023, 05:37 PM IST

Sports

Latest News

ଫିଲ୍ମ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’କୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଏହାର ସଂଳାପ ଲେଖକ ମନୋଜ ମୁନ୍ତଶିର ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି। ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି କହି ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ମନୋଜ ମନ୍ତଶିର ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ପୁଲିସ୍ ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେବା ସହିତ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ କରୁଛି।

‘ଆଦିପୁରୁଷ’ର କିଛି ସିନ୍ ଓ ସଂଳାପକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଦେଖାଯାଇଛି। ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ଭାଗରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଉଛି। ଏମିତିକି ଫିଲ୍ମଟିକୁ ବ୍ୟାନ କରିବାକୁ ଅନେକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

Also Read

ବିବାଦୀୟ ସଂଳାପ ଉପରେ ପୂର୍ବରୁ ମନୋଜ ମୁନ୍ତଶିର ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିଛି ଭୁଲ କରି ନାହାନ୍ତି। ସବୁ କିଛି ଧ୍ୟାନପୂର୍ବକ କରାଯାଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ସବୁ ଚରିତ୍ର ଗୋଟିଏ ଭାଷା କେମିତି କହିବେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ସେହିପରି ବିବାଦ ବଢ଼ୁଥିବା ଦେଖି ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମର କୌଣସି ସଂଳାପଗୁଡ଼ିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁ ନାହିଁ, ତା’ହେଲେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ବଦଳାଇ ଦିଆଯିବ।

ନେପାଳରେ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’କୁ ବ୍ୟାନ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଏବେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଏହାକୁ ବ୍ୟାନ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି ଉଠିଛି। ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ହିନ୍ଦୁ ଲୋକଙ୍କ ଧାର୍ମିକ ମନୋଭାବ ପ୍ରତି ଆଘାତ ପହଞ୍ଚାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos