ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍‌ରେ ନପଢ଼ି ମଧ୍ୟ ଆମାଜନରେ ବାର୍ଷିକ ୧.୨୫ କୋଟି ଦରମାରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ ଛାତ୍ର

IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ପ୍ୟାକେଜର ସୁଯୋଗ ପାଇ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି IIIT ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ।

Student lands Rs 1.25-crore salary package from Amazon

ଆମାଜନରେ ଚାକିରି, ଦରମା 1.25 କୋଟି

Debibandita Barick
  • Published: Tuesday, 25 July 2023
  • Updated: 25 July 2023, 05:30 PM IST

ଇଣ୍ଡିଆନ ଏଜୁକେସନାଲ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁସନ୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍ ଏବଂ ଏନଆଇଟି ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ରେକର୍ଡ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରୁ କିଛି ପିଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକେଜରେ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ପାଇଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶ ଗର୍ବିତ ହୋଇଥାଏ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇନଫର୍ମେସନ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (IIIT) ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। 

ଅନୁରାଗ IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ନିଜର ଏହି ସଫଳତାକୁ ଶେଆର୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, "ଆମାଜନରେ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ରୁ ମୁଁ ଡବଲିନ୍, ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆମାଜନରେ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇଛି।"

Also Read

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ cure-fitରେ ସଫ୍ଟୱେୟାର୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆନାଲିଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠାର ଫଳ। ଅନୁରାଗଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା। କେବଳ ଯେ, IIT, IIM, କିମ୍ବା NITରେ ପଢୁଥିବା ପିଲାମାନେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ ତାହା ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ପଢି କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ସଫଳତାକୁ ହାସଲ କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ଅନୁରାଗ ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍‌ରେ ନପଢ଼ି ମଧ୍ୟ ଆମାଜନରେ ବାର୍ଷିକ ୧.୨୫ କୋଟି ଦରମାରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ ଛାତ୍ର

IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ପ୍ୟାକେଜର ସୁଯୋଗ ପାଇ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି IIIT ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ।

Student lands Rs 1.25-crore salary package from Amazon

ଆମାଜନରେ ଚାକିରି, ଦରମା 1.25 କୋଟି

Debibandita Barick
  • Published: Tuesday, 25 July 2023
  • Updated: 25 July 2023, 05:30 PM IST

ଇଣ୍ଡିଆନ ଏଜୁକେସନାଲ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁସନ୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍ ଏବଂ ଏନଆଇଟି ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ରେକର୍ଡ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରୁ କିଛି ପିଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକେଜରେ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ପାଇଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶ ଗର୍ବିତ ହୋଇଥାଏ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇନଫର୍ମେସନ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (IIIT) ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। 

ଅନୁରାଗ IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ନିଜର ଏହି ସଫଳତାକୁ ଶେଆର୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, "ଆମାଜନରେ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ରୁ ମୁଁ ଡବଲିନ୍, ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆମାଜନରେ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇଛି।"

Also Read

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ cure-fitରେ ସଫ୍ଟୱେୟାର୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆନାଲିଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠାର ଫଳ। ଅନୁରାଗଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା। କେବଳ ଯେ, IIT, IIM, କିମ୍ବା NITରେ ପଢୁଥିବା ପିଲାମାନେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ ତାହା ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ପଢି କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ସଫଳତାକୁ ହାସଲ କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ଅନୁରାଗ ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍‌ରେ ନପଢ଼ି ମଧ୍ୟ ଆମାଜନରେ ବାର୍ଷିକ ୧.୨୫ କୋଟି ଦରମାରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ ଛାତ୍ର

IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ପ୍ୟାକେଜର ସୁଯୋଗ ପାଇ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି IIIT ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ।

Student lands Rs 1.25-crore salary package from Amazon

ଆମାଜନରେ ଚାକିରି, ଦରମା 1.25 କୋଟି

Debibandita Barick
  • Published: Tuesday, 25 July 2023
  • Updated: 25 July 2023, 05:30 PM IST

ଇଣ୍ଡିଆନ ଏଜୁକେସନାଲ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁସନ୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍ ଏବଂ ଏନଆଇଟି ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ରେକର୍ଡ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରୁ କିଛି ପିଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକେଜରେ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ପାଇଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶ ଗର୍ବିତ ହୋଇଥାଏ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇନଫର୍ମେସନ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (IIIT) ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। 

ଅନୁରାଗ IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ନିଜର ଏହି ସଫଳତାକୁ ଶେଆର୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, "ଆମାଜନରେ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ରୁ ମୁଁ ଡବଲିନ୍, ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆମାଜନରେ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇଛି।"

Also Read

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ cure-fitରେ ସଫ୍ଟୱେୟାର୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆନାଲିଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠାର ଫଳ। ଅନୁରାଗଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା। କେବଳ ଯେ, IIT, IIM, କିମ୍ବା NITରେ ପଢୁଥିବା ପିଲାମାନେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ ତାହା ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ପଢି କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ସଫଳତାକୁ ହାସଲ କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ଅନୁରାଗ ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍‌ରେ ନପଢ଼ି ମଧ୍ୟ ଆମାଜନରେ ବାର୍ଷିକ ୧.୨୫ କୋଟି ଦରମାରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ ଛାତ୍ର

IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ପ୍ୟାକେଜର ସୁଯୋଗ ପାଇ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି IIIT ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ।

Student lands Rs 1.25-crore salary package from Amazon

ଆମାଜନରେ ଚାକିରି, ଦରମା 1.25 କୋଟି

Debibandita Barick
  • Published: Tuesday, 25 July 2023
  • Updated: 25 July 2023, 05:30 PM IST

ଇଣ୍ଡିଆନ ଏଜୁକେସନାଲ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁସନ୍ସର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଇଆଇଟି, ଆଇଆଇଏମ୍ ଏବଂ ଏନଆଇଟି ପ୍ରାୟତଃ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ରେକର୍ଡ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରୁ କିଛି ପିଲା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ୟାକେଜରେ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ ପାଇଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶ ଗର୍ବିତ ହୋଇଥାଏ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଇନଫର୍ମେସନ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (IIIT) ଆହ୍ଲାବାଦର ବିଟେକ୍ ଛାତ୍ର ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। 

ଅନୁରାଗ IIT, IIM, କିମ୍ବା NIT ଡିଗ୍ରୀ ବିନା ୧.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଜ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି। ଅନୁରାଗ ମାକଡେ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ନିଜର ଏହି ସଫଳତାକୁ ଶେଆର୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, "ଆମାଜନରେ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ରୁ ମୁଁ ଡବଲିନ୍, ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଅବସ୍ଥିତ ଆମାଜନରେ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟେଣ୍ଡ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇଛି।"

Also Read

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ cure-fitରେ ସଫ୍ଟୱେୟାର୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏବଂ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆନାଲିଷ୍ଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠାର ଫଳ। ଅନୁରାଗଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା। କେବଳ ଯେ, IIT, IIM, କିମ୍ବା NITରେ ପଢୁଥିବା ପିଲାମାନେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ ତାହା ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ପଢି କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ସଫଳତାକୁ ହାସଲ କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ଅନୁରାଗ ପ୍ରମାଣ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି। 

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos