ଭିଟାମାଟିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ ସୋନୁ: ତାଙ୍କ ନାଁରେ କଲେ ନିଜ ଦୋକାନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ମହାମାରୀ କରୋନା ସମୟରେ ଅସହାୟ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କାମ ବଡ଼ ବଡ଼ ଜନପ୍ରତିନିଧି କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ସୋନୁ ସେହି କାମ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଛନ୍ତି। କାହାକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଫେରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ତ କାହାକୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ। ଘରୁ ଦୂରରେ ଫସି ରହିଥିବା ହଜାର ହଜାର ପ୍ରବାସୀଙ୍କୁ ସେ ନିଜ ଭିଟାମାଟିରେ ପହଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଓଡ଼ିଶାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୋନୁଙ୍କ ପାଇଁ ଘରକୁ ଫେରିଥିବାରୁ ଏକ ନିଆରା ଅନ୍ଦାଜରେ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନଗର ବ୍ଲକର ଚିଞ୍ଚିରି ଗ୍ରାମର ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ଙ୍କ ନାମରେ ନିଜର ଏକ ୱେଲ୍ଡିଂ ୱାର୍କଶପ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସବୁଆଡ଼େ ଚର୍ଚ୍ଚା। ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଯୋଗୁ ସେ ଓ ଆଉ କିଛି ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରବାସୀ କେରଳରେ ଫସିଯାଇଥିଲେ। ବିଭିନ୍ନ ଆଡ଼ୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ନିରାଶ ହେବାପରେ ଶେଷରେ ମେ ୨୬ରେ ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରୁ ସୋନୁ ଜାରି କରିଥିବା ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମାତ୍ର ୪ ଦିନ ଭିତରେ ମେ’ ୨୯ ତାରିଖରେ ସୋନୁ ବିମାନ ଯୋଗେ ତାଙ୍କ ସମେତ ବେଶ୍‌ କିଛି ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ଭିଟ୍ଟାମାଟିଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ।

ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ଓ ଏତେବଡ଼ ସେଲେବ୍ରିଟି ହୋଇ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଅର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଦୋକାନକୁ ସୋନୁଙ୍କ ନାଁରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍ତରେ ଆମ ପ୍ରତିନିଧି ସୁବ୍ରତ କୁମାର ନାୟକ ତାଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତ କାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ବଲ୍‌ରେ ଲାଳ ମାରିଦେଲେ ଉଥାପ୍ପା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ହାଥରସ୍ ଯାଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ-ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଧାରା ୧୪୪ ଲାଗୁ

୧ ଅକ୍ଟୋବର, ଗୁରୁବାର: ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ

୧୭୪ ରନ୍ ଅଟକିଲା କୋଲକାତା, ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ୪୭

ଟସ୍‌ ଜିତିଲା ରାଜସ୍ଥାନ, ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ କୋଲକାତା

ବାବ୍ରୀ ମସଜିଦ ଭଙ୍ଗା ଘଟଣା: କ’ଣ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ ହୋଇଗଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ବାବ୍ରି ରାୟକୁ ନେଇ ଜବାବ ରଖିଲେ ଆଡ଼ଭାନୀ

୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ବୁଧବାର: ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ

ଆଇପିଏଲରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ, ହାରିଲା ଦିଲ୍ଲୀ

ଚମକିଲେ ୱିଲିୟମସନ ଓ ଧିମା ବ୍ୟାଟିଂ କଲେ ବେୟାରଷ୍ଟୋ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୬୨

ଟସ୍‌ ଜିତିଲା ଦିଲ୍ଲୀ, ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଫେରିଲେ ଈଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଓ ୱିଲିୟମସନ

କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ସିସୋଦିଆ, ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଫେରିଲେ