ନିଶା ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Balasore PhotoOR

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀ

Manoranjan Sial
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:35 PM IST

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ବିଶ୍ୱନାଥ କାମ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜାଣିନପାରି ଖାଇଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସଜ୍ଞା ହରାଇଥିଲେ। ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବିଶ୍ୱନାଥ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ଘରକୁ ଫେରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ନୀଳଗିରି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଟକ ଟାଉନ୍‌ରେ ଜିମ ଭିତରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃଦ୍ୟୁ ପାନୀୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ମର୍କତନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜିମ୍‌ର ସିସିଟିଭ ଯାଞ୍ଚ ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ପୁଲିସ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ନିଶା ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Balasore PhotoOR

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀ

Manoranjan Sial
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:35 PM IST

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ବିଶ୍ୱନାଥ କାମ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜାଣିନପାରି ଖାଇଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସଜ୍ଞା ହରାଇଥିଲେ। ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବିଶ୍ୱନାଥ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ଘରକୁ ଫେରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ନୀଳଗିରି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଟକ ଟାଉନ୍‌ରେ ଜିମ ଭିତରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃଦ୍ୟୁ ପାନୀୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ମର୍କତନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜିମ୍‌ର ସିସିଟିଭ ଯାଞ୍ଚ ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ପୁଲିସ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ନିଶା ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Balasore PhotoOR

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀ

Manoranjan Sial
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:35 PM IST

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ବିଶ୍ୱନାଥ କାମ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜାଣିନପାରି ଖାଇଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସଜ୍ଞା ହରାଇଥିଲେ। ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବିଶ୍ୱନାଥ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ଘରକୁ ଫେରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ନୀଳଗିରି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଟକ ଟାଉନ୍‌ରେ ଜିମ ଭିତରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃଦ୍ୟୁ ପାନୀୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ମର୍କତନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜିମ୍‌ର ସିସିଟିଭ ଯାଞ୍ଚ ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ପୁଲିସ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ନିଶା ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

Balasore PhotoOR

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀ

Manoranjan Sial
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:35 PM IST

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ବେହେରା ପେଶାରେ ଜଣେ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ। ସେ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପକ୍କା କାମରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ। ପେଟ ଚାଖଣ୍ଡକ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ବିଶ୍ୱନାଥ କାମ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜାଣିନପାରି ଖାଇଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସଜ୍ଞା ହରାଇଥିଲେ। ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବିଶ୍ୱନାଥ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Also Read

ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ପୀଡ଼ିତା ଘରକୁ ଫେରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ନୀଳଗିରି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଟକ ଟାଉନ୍‌ରେ ଜିମ ଭିତରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃଦ୍ୟୁ ପାନୀୟରେ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ମର୍କତନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଜିମ୍‌ର ସିସିଟିଭ ଯାଞ୍ଚ ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ପୁଲିସ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos