ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଖପୁରୀ ଓ ହାଡ଼

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

skeleton PhotoOR

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଓ ଖପୁରି

Tapaswini Nayak
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:47 AM IST

ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ପାଣି ଶୁଖାଯାଉଥିଲା। ହେଲେ ପୋଖରୀରୁ ପାଣି ଶୁଖାଇବା ସମୟରେ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼। ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଗଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ।

ଆଜି ସକାଳେ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାଣି ଶୁଖାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଅଖା ଭିତରୁ ମଣିଷ ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ବାହାରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏନେଇ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଖପୁରୀ ଓ ହାଡ଼

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

skeleton PhotoOR

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଓ ଖପୁରି

Tapaswini Nayak
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:47 AM IST

ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ପାଣି ଶୁଖାଯାଉଥିଲା। ହେଲେ ପୋଖରୀରୁ ପାଣି ଶୁଖାଇବା ସମୟରେ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼। ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଗଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ।

ଆଜି ସକାଳେ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାଣି ଶୁଖାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଅଖା ଭିତରୁ ମଣିଷ ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ବାହାରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏନେଇ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଖପୁରୀ ଓ ହାଡ଼

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

skeleton PhotoOR

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଓ ଖପୁରି

Tapaswini Nayak
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:47 AM IST

ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ପାଣି ଶୁଖାଯାଉଥିଲା। ହେଲେ ପୋଖରୀରୁ ପାଣି ଶୁଖାଇବା ସମୟରେ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼। ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଗଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ।

ଆଜି ସକାଳେ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାଣି ଶୁଖାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଅଖା ଭିତରୁ ମଣିଷ ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ବାହାରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏନେଇ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଖପୁରୀ ଓ ହାଡ଼

ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

skeleton PhotoOR

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମଣିଷ ଓ ଖପୁରି

Tapaswini Nayak
  • Published: Saturday, 11 March 2023
  • Updated: 11 March 2023, 10:47 AM IST

ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ପାଣି ଶୁଖାଯାଉଥିଲା। ହେଲେ ପୋଖରୀରୁ ପାଣି ଶୁଖାଇବା ସମୟରେ ଅଖା ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼। ଯାହାକୁ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଗଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ। ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ।

ଆଜି ସକାଳେ ଗାଁ ପୋଖରୀରୁ ମାଛ ଧରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାଣି ଶୁଖାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଅଖା ଭିତରୁ ମଣିଷ ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ବାହାରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏନେଇ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ଖପୁରି ଓ ହାଡ଼ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପାଣିସୁଳିଆ ଗାଁର ଏକ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇ ଥିଲା। ଏହି ନର କଙ୍କାଳ ସେହି ନାବାଳିକାର ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos