ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

ଯେଉଁ ପୁଅକୁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ସେହି ପୁଅ ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା।

son killed mother PhotoNT

Representational image

Tapaswini Nayak
  • Published: Sunday, 26 March 2023
  • Updated: 26 March 2023, 12:26 PM IST

ଯେଉଁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ପୁଅ ଉପରକୁ ବିପଦ ଆସିଲେ ନିଜ ପଣତ କାନିରେ ଢାଙ୍କି ଦେଉଥିଲା, ସେହି ମା’କୁ କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଇଲା ନାହିଁ ସଇତାନ ପୁଅ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ପିପିଲିପାଲି ଗାଁରେ। ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ପାନ ଭୁଏ। ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ଭୁଏଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ପାନ ଭୁଏଙ୍କର ୪ଟି ପୁଅ ଥିବା ବେଳେ ୩ଟି ପୁଅ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାନ ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ମା’ ପାଖରେ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ।  ଗତକାଲି କାର୍ତ୍ତିକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମା’ର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପଡ଼ୋଶୀ ଏହା ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

Also Read

ପୁଲିସ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଥାନା ଆଣି ପଚରା ଉଚରାକରୁଛି। ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ କ’ଣ ପାଇଁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କଲେ, ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ଆଜି ସକାଳେ ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ଓ ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

ଯେଉଁ ପୁଅକୁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ସେହି ପୁଅ ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା।

son killed mother PhotoNT

Representational image

Tapaswini Nayak
  • Published: Sunday, 26 March 2023
  • Updated: 26 March 2023, 12:26 PM IST

ଯେଉଁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ପୁଅ ଉପରକୁ ବିପଦ ଆସିଲେ ନିଜ ପଣତ କାନିରେ ଢାଙ୍କି ଦେଉଥିଲା, ସେହି ମା’କୁ କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଇଲା ନାହିଁ ସଇତାନ ପୁଅ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ପିପିଲିପାଲି ଗାଁରେ। ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ପାନ ଭୁଏ। ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ଭୁଏଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ପାନ ଭୁଏଙ୍କର ୪ଟି ପୁଅ ଥିବା ବେଳେ ୩ଟି ପୁଅ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାନ ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ମା’ ପାଖରେ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ।  ଗତକାଲି କାର୍ତ୍ତିକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମା’ର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପଡ଼ୋଶୀ ଏହା ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

Also Read

ପୁଲିସ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଥାନା ଆଣି ପଚରା ଉଚରାକରୁଛି। ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ କ’ଣ ପାଇଁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କଲେ, ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ଆଜି ସକାଳେ ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ଓ ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

ଯେଉଁ ପୁଅକୁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ସେହି ପୁଅ ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା।

son killed mother PhotoNT

Representational image

Tapaswini Nayak
  • Published: Sunday, 26 March 2023
  • Updated: 26 March 2023, 12:26 PM IST

ଯେଉଁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ପୁଅ ଉପରକୁ ବିପଦ ଆସିଲେ ନିଜ ପଣତ କାନିରେ ଢାଙ୍କି ଦେଉଥିଲା, ସେହି ମା’କୁ କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଇଲା ନାହିଁ ସଇତାନ ପୁଅ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ପିପିଲିପାଲି ଗାଁରେ। ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ପାନ ଭୁଏ। ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ଭୁଏଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ପାନ ଭୁଏଙ୍କର ୪ଟି ପୁଅ ଥିବା ବେଳେ ୩ଟି ପୁଅ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାନ ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ମା’ ପାଖରେ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ।  ଗତକାଲି କାର୍ତ୍ତିକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମା’ର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପଡ଼ୋଶୀ ଏହା ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

Also Read

ପୁଲିସ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଥାନା ଆଣି ପଚରା ଉଚରାକରୁଛି। ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ କ’ଣ ପାଇଁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କଲେ, ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ଆଜି ସକାଳେ ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ଓ ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

ଯେଉଁ ପୁଅକୁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ସେହି ପୁଅ ମା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା।

son killed mother PhotoNT

Representational image

Tapaswini Nayak
  • Published: Sunday, 26 March 2023
  • Updated: 26 March 2023, 12:26 PM IST

ଯେଉଁ ମା’ ଛୋଟରୁ ବଡ଼ କରିଥିଲା, ପୁଅ ଉପରକୁ ବିପଦ ଆସିଲେ ନିଜ ପଣତ କାନିରେ ଢାଙ୍କି ଦେଉଥିଲା, ସେହି ମା’କୁ କୌଣସି କଥା ପାଇଁ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଇଲା ନାହିଁ ସଇତାନ ପୁଅ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ପିପିଲିପାଲି ଗାଁରେ। ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ପାନ ଭୁଏ। ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ଭୁଏଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ପାନ ଭୁଏଙ୍କର ୪ଟି ପୁଅ ଥିବା ବେଳେ ୩ଟି ପୁଅ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାନ ପୁଅ କାର୍ତ୍ତିକ ମା’ ପାଖରେ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ।  ଗତକାଲି କାର୍ତ୍ତିକ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମା’ର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପଡ଼ୋଶୀ ଏହା ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ।

Also Read

ପୁଲିସ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ଥାନା ଆଣି ପଚରା ଉଚରାକରୁଛି। ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ କ’ଣ ପାଇଁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କଲେ, ତାହା ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ। ଆଜି ସକାଳେ ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ଓ ଘଟଣା ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos