କୂଅ ଖୋଳି ଜେସିବି କାଢ଼ିଲା ମୃତ ଦେହ, ଫସିଥିଲେ ୫

କାମାକ୍ଷାନଗର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୂଅର ନନ୍ଦ ବାନ୍ଧିବା ବେଳେ ମାଟି ଧସିବାରୁ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଆଳତୁମା ଗାଁରେ।  ମୃତକ ହେଲେ ଧୂଳିଆ ମଲ୍ଲିକ।  ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । ୫ ଜଣ ଯାକ ଶ୍ରମିକ କୂଅର ନନ୍ଦ ବସାଇବା କାମରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ ମାଟି ଧସି ଯାଇଥିଲା। ମାଟି ତଳେ ରହିଯାଇଥିଲେ ୫ ଜଣ ଶ୍ରମିକ । ତେବେ […]

gbv

gbv

Tapas Behera
  • Published: Tuesday, 06 April 2021
  • Updated: 06 April 2021, 02:50 PM IST

Sports

Latest News

କାମାକ୍ଷାନଗର (ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର): କୂଅର ନନ୍ଦ ବାନ୍ଧିବା ବେଳେ ମାଟି ଧସିବାରୁ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କାମାକ୍ଷାନଗର ଆଳତୁମା ଗାଁରେ।  ମୃତକ ହେଲେ ଧୂଳିଆ ମଲ୍ଲିକ।  ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । ୫ ଜଣ ଯାକ ଶ୍ରମିକ କୂଅର ନନ୍ଦ ବସାଇବା କାମରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ ମାଟି ଧସି ଯାଇଥିଲା।

ମାଟି ତଳେ ରହିଯାଇଥିଲେ ୫ ଜଣ ଶ୍ରମିକ । ତେବେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ବହୁ କଷ୍ଟ ପରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରିଥିଲା।

ଜଣେ ଶ୍ରମିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୂଅ ଖୋଳିବାକୁ ଆସିଥିଲୁ। ନନ୍ଦ ବସାଉ ଥିଲୁ। ନନ୍ଦ ବସାଇବା ସମୟରେ ତଳେ ପାଣି ଶୁଖିଲା ଥିଲା । ତେଣୁ ନନ୍ଦକୁ ପୁଣି ତଳକୁ ଖସାଇବା ବେଳକୁ ବାଲି ଧସି ହୋଇ ଆହୁରି ତଳକୁ ଫସିଗଲା। ଏଥିରେ ଆମର ଜଣେ ଲୋକ ତଳେ ରହି ଚାପି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos