୨ ଦିନ ହେଲା ନିଖୋଜ ଥିଲେ ଇଞ୍ଜିନିୟର, ଡ୍ୟାମରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

କଳାହାଣ୍ଡି(ରାଜ କୁମାର ସିଂଦେଓ): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଲାଞ୍ଜିଗଡସ୍ଥିତ ବେଦାନ୍ତ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଇଞ୍ଜିନିୟକ ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ପ୍ରଧାନ ମୃତଦେହ ଗତକାଲି ଟାଙ୍ଗନକଣା ଡ୍ୟାମରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଗତ ୧ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ ଜାରି ରଖିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,  ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଗତ ୧ ତାରିଖରରେ କମ୍ପାନୀ ଯାଇ ନ ଥିଲେ। ଫଳରେ ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କ ନିଖୋଜ ନେଇ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ପୁଲିସ୍‌  ଘଟଣାର ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ଗତକାଲି ରାତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷଙ୍କ କାର୍ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ଠାରୁ ୩ କିମି ଦୂରରେ ଟାଙ୍ଗନକନା ଡ୍ୟାମ ନିକଟରେ ଥିବା ଖବର ପାଇ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ପୁଲିସ୍‌ ପହଞ୍ଚି ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ତା ପାଇ ନ ଥିଲା। ଆଜି  ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚି ଡ୍ୟାମରେ ଖୋଜରଖୋଜି କରି ପ୍ରତ୍ୟୁଷଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି ।

ମୃତ ପ୍ରତ୍ୟୁଷଙ୍କ ନିଜ ଗାଁ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଉଦୟଗିରି ଥାନାର ଗଦଗୁଡା ଗାଁରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ୨୦୦୭ ମସିହାରୁ ବେଦାନ୍ତରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଖବର ପାଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ନ ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହ ଡ୍ୟାମକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦିଆଯାଇଛି ପୁଲିସ୍‌ ତାହାର ଖୋଳତାଡ଼ ଜାରି ରଖିଛି।

ଆହୁରି ପଢ଼ନ୍ତୁ

ଭ୍ୟାନରେ ନେଉଥିଲେ, ଧରା ପଡ଼ିଲେ

ମାଡ଼ ମାରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା, ପରିବାର ସହ ଗିରଫ ହେଲେ ଘର ମାଲିକ

ବିଜେଡିକୁ ମିଳିଲାନି ଛାତ୍ର ମୁଖିଆ, ରାଜ୍ୟ କମିଟିରେ ୧୪୧

ନବୀନ ବାବୁ ଆଗରୁ କେଉଁଠି ଶୋଇଥିଲେ: ସୁର

ତିର୍ତ୍ତୋଲ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କମିଟି ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ

‘ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପୂର୍ବରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ କଥା ମନେ ପଡ଼େ’

ବଚସାରୁ ହେଲା ଗୁଳିମାଡ଼, ୨ ଆହତ

ମଧ୍ୟସ୍ଥି ଓ ଦଲାଲଙ୍କ ପ୍ରତି ଆନୁଗତ୍ୟ ଦେଖାଉଛି କଂଗ୍ରେସ : ବିଜେପି

ମୃତଦେହକୁ ମିଳିଲାନି କାନ୍ଧ, ଟ୍ରଲିରେ ବୋହିଲେ ପୁଅ

ଅଧାରେ ଅଟକିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ; ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସବ କଲେ ମହିଳା

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ମର୍ଡର

କରୋନା ବିରୋଧୀ ଲଢ଼େଇ; ଆଜିଠୁ ଗଞ୍ଜାମରେ ହେବ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍, ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍