କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଲେ କୋଇଡ଼ା ନବ ନିଯୁକ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର

୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ।

BDO PhotoOR

ନୂତନ ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଛନ୍ତି ମହିଳାମାନେ

Tapaswini Nayak
  • Published: Friday, 23 June 2023
  • Updated: 23 June 2023, 09:53 AM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡା ବ୍ଲକର ବିବାଦୀୟ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କ ବଦଳି ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ନବ ନିଯୁକ୍ତ  ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର। ୨୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ। ।

ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ଡିଏସ୍ ଶୁଭଦର୍ଶୀ ଯୋଶୀ,ବଣାଇ ବିଧାୟକ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ସମେତ ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଥିଲେ। ମିଳିମିଶି କାମ କଲେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇ ପାରିବ ବୋଲି କୋଇଡ଼ାର ନୂତନ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କୋଇଡା ବ୍ଲକ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କଙ୍କ ବଦଳି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଡିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀଙ୍କୁ କୋଇଡା ରୁ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ବଦଳି ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ବ୍ଲକର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜ ତିନି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ କୋଇଡା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଲେ କୋଇଡ଼ା ନବ ନିଯୁକ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର

୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ।

BDO PhotoOR

ନୂତନ ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଛନ୍ତି ମହିଳାମାନେ

Tapaswini Nayak
  • Published: Friday, 23 June 2023
  • Updated: 23 June 2023, 09:53 AM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡା ବ୍ଲକର ବିବାଦୀୟ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କ ବଦଳି ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ନବ ନିଯୁକ୍ତ  ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର। ୨୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ। ।

ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ଡିଏସ୍ ଶୁଭଦର୍ଶୀ ଯୋଶୀ,ବଣାଇ ବିଧାୟକ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ସମେତ ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଥିଲେ। ମିଳିମିଶି କାମ କଲେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇ ପାରିବ ବୋଲି କୋଇଡ଼ାର ନୂତନ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କୋଇଡା ବ୍ଲକ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କଙ୍କ ବଦଳି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଡିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀଙ୍କୁ କୋଇଡା ରୁ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ବଦଳି ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ବ୍ଲକର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜ ତିନି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ କୋଇଡା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଲେ କୋଇଡ଼ା ନବ ନିଯୁକ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର

୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ।

BDO PhotoOR

ନୂତନ ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଛନ୍ତି ମହିଳାମାନେ

Tapaswini Nayak
  • Published: Friday, 23 June 2023
  • Updated: 23 June 2023, 09:53 AM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡା ବ୍ଲକର ବିବାଦୀୟ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କ ବଦଳି ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ନବ ନିଯୁକ୍ତ  ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର। ୨୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ। ।

ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ଡିଏସ୍ ଶୁଭଦର୍ଶୀ ଯୋଶୀ,ବଣାଇ ବିଧାୟକ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ସମେତ ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଥିଲେ। ମିଳିମିଶି କାମ କଲେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇ ପାରିବ ବୋଲି କୋଇଡ଼ାର ନୂତନ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କୋଇଡା ବ୍ଲକ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କଙ୍କ ବଦଳି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଡିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀଙ୍କୁ କୋଇଡା ରୁ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ବଦଳି ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ବ୍ଲକର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜ ତିନି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ କୋଇଡା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos

Next Story

କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଲେ କୋଇଡ଼ା ନବ ନିଯୁକ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର

୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ।

BDO PhotoOR

ନୂତନ ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଛନ୍ତି ମହିଳାମାନେ

Tapaswini Nayak
  • Published: Friday, 23 June 2023
  • Updated: 23 June 2023, 09:53 AM IST

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କୋଇଡା ବ୍ଲକର ବିବାଦୀୟ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କ ବଦଳି ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ନବ ନିଯୁକ୍ତ  ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର। ୨୦୧୯ OPSC ସିଭିଲ ସର୍ଭିସରେ ରଶ୍ମିରେଖା ଓଡ଼ିଶାରେ ଟପର ରହିଥିଲେ। ।

ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ଡିଏସ୍ ଶୁଭଦର୍ଶୀ ଯୋଶୀ,ବଣାଇ ବିଧାୟକ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଣ୍ଡାଙ୍କ ସମେତ ବ୍ଲକ ଅଧକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଥିଲେ। ମିଳିମିଶି କାମ କଲେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇ ପାରିବ ବୋଲି କୋଇଡ଼ାର ନୂତନ ବିଡ଼ିଓ ରଶ୍ମିରେଖା ପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

Also Read

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ କୋଇଡା ବ୍ଲକ ବିଡ଼ିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜଙ୍କଙ୍କ ବଦଳି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଡିଓ ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀଙ୍କୁ କୋଇଡା ରୁ ସମ୍ବଲପୁରକୁ ବଦଳି ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ବ୍ଲକର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ବିଡ଼ିଓ ଭାବରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ପଲ୍ଲବୀ ରାଣୀ ରାଜ ତିନି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ କୋଇଡା ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ।

telegram ପଢନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶା ରିପୋର୍ଟର ଖବର ଏବେ ଟେଲିଗ୍ରାମ୍ ରେ। ସମସ୍ତ ବଡ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

Related Stories

Trending

Photos

Videos